برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجرای درگیری تمرین امروز گهر از زبان مدیر اجرایی باشگاه

پنجشنبه، ۱۵ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۷ — ایسنا

در تمرینات امروز (پنجشنبه) بین مدیر اجرایی و معاون ورزشی تیم درگیری شدیدی پیش آمد که با وساطت حاضران ختم به خیر شد.

در این خصوص بیژن مرادیان، معاون ورزشی گهر اظهار کرد: به خاطر شهر و استانمان تاکنون چیزی نگفته‌ایم که مبادا برای تیم حاشیه‌ای درست شود، اما امروز دیدم که این آقا به قوم لر توهین می‌کند و نتوانستم جلوی خودم را بگیرم.

وی ادامه داد: خروطی جلوی جمع و قبل از شروع تمرین مسئولان استان لرستان را بی‌عرضه قلمداد کرد که من هم نتوانستم جلوی این توهین بزرگ سکوت کنم و کار ما به درگیری کشیده شد.

مرادیان تاکید کرد: آقای محترم شما چه کار به مسئولان استان دارید، تیم را نابود کرده و به هدفتان دست پیدا کردید. در زمان مناسب همه ناگفته‌هایم را می گویم تا دست آقایان رو شود.

قائم مقام سابق و معاون ورزشی کنونی گهر، با بیان این که چرا حیثت قوم بزرگ لر را زیر سوال می‌برید؟ اظهار کرد: صحبت‌های این آقا به حدی شرم آور بود که حتی امین ترکاشوند، فوروارد تیم هم واکنش نشان داد. آقایان تیم را به لیگ دست اول فرستادید، دستتان درد نکند، اما دیگر اجازه نمی‌دهیم که به مسئولان و مردم استان لرستان توهین کنید، مگر فوتبال چه ارزشی دارد که به خاطر آن به یک قوم توهین می‌کنید ؟!

وی با اشاره به این که مسئولان باشگاه فقط وعده و وعید می‌دهند، یادآور شد: از بس امروز و فردا کردند که بازیکنان حاضر نبودند امروز در تمرین حاضر شوند، اما با وساطت فریاد شیران تمرین را آغاز کردند. بیچاره بازیکنان و ... .

مرادیان در پایان تاکید کرد: از مسئولان استان می‌خواهم که برخورد مناسبی با این توهین داشته باشند و حتی اگر شده تیم را از لیگ برتر بیرون بکشند، چون توهین به قوم لر به هیچ وجه بخشودنی نیست و این آقا باید از مردمان لر عذرخواهی کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391