برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دوستی: حضور در امارات تجربه خوبی برای بازیکنان خواهد بود

دوشنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۷ — فارس

سرمربی تیم ملی زیر ۱۷ سال گفت: حضور در کشوری که میزبان مسابقات جام جهانی است تجربه خوبی برای بازیکنان خواهد بود.

علی دوستی مهر

علی دوستی درباره آخرین برنامه های تیم ملی در جهت آماده سازی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۳ امارات عنوان کرد: دو اردو را در اردیبهشت ماه برنامه ریزی کرده ایم که یک اردوی آن داخلی و یک اردوی آن خارجی است. در اردوی داخلی که در حال حاضر در آن هستیم دو بازی دوستانه را با تیم های بزرگسالان نفت تهران و شهر قدس برنامه ریزی کرده ایم که روز چهارشنبه همین هفته ساعت ۱۷ با تیم بزرگسالان نفت تهران در ورزشگاه دستگردی بازی دوستانه خواهیم داشت و یک روز بعد و در ساعت ۱۷ با تیم شهرقدس در زمین شماره دو آکادمی ملی فوتبال بازی می کنیم. در اردویی که از ششم تا ۱۱ اردیبهشت خواهیم داشت یک بازی دوستانه با تیم امید پیکان برنامه ریزی کرده ایم که روز یکشنبه ۸ اردیبهشت ساعت ۱۶ در زمین شماره دو کمپ تیم های ملی خواهد بود.

وی درباره اردوی خارجی تیم ملی نوجوانان خاطرنشان کرد: فدراسیون فوتبال و کمیته جوانان برنامه ریزی کرده اند که ما در نیمه دوم اردیبهشت در تورنمنتی که تیم‌های زیر۱۷ سال امارات و آمریکا حضور دارند شرکت کنیم. البته قرار شده که با فدراسیون امارات مکاتبه کنیم تا این تورنمنت ۴ جانبه باشد. به هرجهت حضور در کشوری که میزبان جام جهانی ۲۰۱۳ است می تواند یک تطابق آب و هوایی خوب و همچنین قرارگرفتن در محل برگزاری بازی‌ها تجربه خوبی باشد. امیدواریم که حضور در این تورنمنت میسر شود و بتوانیم بازی‌های دوستانه بین المللی داشته باشیم. تیم ملی زیر۱۷ سال به بازیهای دوستانه بین المللی نیاز دارد و من می دانم که فدراسیون وکمیته جوانان در تلاش هستند تا بهترین بازی‌های دوستانه رابرای ما فراهم کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391