برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسین ابراهیمی: می خواهیم استقلال را هم ببریم

شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۴ — گل

مثل همه داماشی‌ها حسین ابراهیمی هم خوشحال است و با دمش (بلاتشبیه البته) گردو می شکند

حسین ابراهیمی

سپاهان را نا امید کردید؟

بله . البته راستش را بخواهید خود ما هم فکر نمی کردیم بتوانیم ۱۰ نفره آنها راببریم.خیلی سخت بود ولی روی غفلت و یا بی تجربگی احسان حاج صفی از آنها پنالتی گرفتیم.بعد از آن هم سپاهانی‌ها می خواستند حمله کنند که ما هم هوشیار در ضد حمله‌ها توانستیم گل دوم را هم توسط امین بزنیم.البته داور به مختاری کم لطفی کرد و حقش اخراج نبود. در مجموع خیلی خوب بودیم و خدا هم کمک کرد تا بتوانیم قوی ترین تیم ایران را شکست دهیم اگرچه شانس هم با ما یار بود.

ماجرای درگیری مختاری و خلعتبری چه بود؟

اتفاق خاصی نبود مختاری با خلعتبری رفت و آمد خانوادگی دارند و رفیق فابریک هستند.

خلعتبری داشت حرفهایی می زد که جلوی دهانش را گرفته بود چه رفاقتی....!!!؟

نه.... شاید با مربی گلر های ما بوده است . خلعتبری به مختاری می گفت بیا برو بیرون اشکال نداره فدای سرت که کارت گرفتی و از این حرفها که مربی گلرهای ما مداخله کرد و خلعتبری شاید با او درگیری لفظی پیدا کرد.. می دانم خلعتبری با مختاری خیلی رفیق است.

بازی استقلال؟

اگر این بازی را نمی بردیم خیلی استرس داشتیم. اما الان با خیال راحت به مصاف استقلال می رویم و شما شک نکنید حریف دست و پا بسته ای برای آنها نیستیم.اگرچه می دانیم کار سختی روبروی تماشاگران استقلال داریم اما می خواهیم آنها را هم شکست دهیم اگر خدا یاری کند چرا که ما پتانسیل این کار راداریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391