برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیمی بخشیده شد،فروزان باید عذرخواهی کند

سه‌شنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۹ — فارس

کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی تبریز رای خود در مورد محمد ابراهیمی و محسن فروزان را اعلام کرد.

محسن فروزان

به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی تبریز، کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی تبریز رای خود در مورد محمد ابراهیمی و محسن فروزان را اعلام کرد. این آرا به شرح زیر است:

برابر مواد قرار داد فی مابین باشگاه و بازیکن و آیین نامه انضباطی باشگاه به استناد مواد ۲۰ و ۲۷ مشمول جرایم مالی و ۲ ماه تعلیق فعالیت بازیکن می گردد.

نظریه مدیرعامل

ریاست محترم کمیته انضباطی باشگاه

با اجازه ریاست محترم هیئت مدیره و با توجه به شرایط روحی بازیکن و مراجعات ایشان به باشگاه برای توجیه عملکرد اخیر خود و دفاعیه اعلامی، تعلیق دو ماهه به جریمه مالی تبدیل و تعلیق کم لن یکن گردید و از امروز نامبرده مجددا در خدمت تیم قرار می گیرد. باشد که در فرصت داده شده به ایشان بتواند شایستگی های اخلاقی و فنی خود در جریان مسایل اتفاقی را به عمل آورده و موجبات رضایت مردم و باشگاه گردد. بدیهی است در صورت رضایت از عملکرد، تخفیف جرایم مالی نیز در آخر فصل مدنظر قرار می گیرد.

با تشکر مدیرعامل باشگاه

همچنین محسن فروزان در خصوص مصاحبه با رسانه‌ها به صورت مکرر و اعتراض در بازی داماش به سرمربی تیم برابر مستندات موجود برابر مواد قرارداد بازیکن و به استناد ماده ۲۰ و ۳۵ آئین نامه انضباطی به جرایم مالی محکوم می گردد. بدیهی است کسب رضایت و عذرخواهی از سرمربی تیم برای حضور در تیم برای آقای محسن فروزان الزامی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391