برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعلام زمان برگزاری انتخابات مجمع سازمان لیگ برتر

شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۷ — فارس

به منظور انتخاب اعضای مجمع سازمان لیگ برتر جلساتی با حضور روسای هیئت‌های فوتبال استان‌ها، مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتر و لیگ دسته یک برگزار می‌شود.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مطابق مصوبه نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال که در تاریخ ۲۱ آذر ماه ۹۱ برگزار شد و همچنین با توجه به بند چهارم صورتجلسه مجمع عمومی سازمان لیگ برتر که در تاریخ ۱۲/۷/۹۱ برگزار شد و اشاره دارد به اینکه سازمان لیگ برتر علاوه بر مسابقات این لیگ، مسابقات لیگ دسته اول را نیز ساماندهی خواهد کرد، بر همین اساس تعداد اعضا مجمع عمومی سازمان لیگ برتر به ۱۵ نفر افزایش پیدا می‌کند که شامل:

۱-رئیس فدارسیون به عنوان رئیس مجمع

۲-رئیس سازمان لیگ که در غیاب رئیس فدراسیون، ریاست مجمع را به عهده خواهد داشت

۳-دبیرکل فدراسیون

۴-چهار نفر از مدیران باشگاه‌های عضو لیگ برتر با انتخاب مدیران باشگاه‌های لیگ برتر

۵- دو نفر از مدیران باشگاه‌های عضو لیگ دسته اول با انتخاب مدیران باشگاه‌های لیگ دسته اول

۶- چهار نفر از روسای هیئت های فوتبال استان‌های که در لیگ برتر دارای سهمیه هستند به انتخاب روسای هیئت های فوتبال استان های کشور

۷- دو نفر از روسای هیئت های فوتبال استان هایی که در لیگ دسته اول دارای سهمیه هستند به انتخاب روسای هیئات های فوتبال استان های کشور

همچنین دبیر سازمان لیگ به عنوان دبیر مجمع بدون حق رای در جلسات حضور پیدا می‌کند و بازرسین اصلی و علی البدل بدون حق رای در جلسات حضور دارند.

همچنین اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ برتر کمافی السابق شامل ۵ نفر است:

۱-رئیس سازمان لیگ برتر به عنوان مدیر عامل

۲-دو نفر از اعضای مجمع عمومی سازمان لیگ برتر با کسب رای مخفی مجمع عمومی برای مدت دو سال انتخاب می شوند.

۳-دو نفر از مدیران با تجربه فوتبال کشور از بین ۴ نفر افراد پیشنهادی توسط رئیس سازمان لیگ برتر که قبلا می بایست به تایید رئیس فدراسیون فوتبال برسد، با کسب رای مخفی مجمع عمومی برای مدت دو سال انتخاب می شوند.

بر همین اساس جلساتی در روزهای سه شنبه مورخ ۲۰/۱/۹۲ در ساعت ۹:۳۰ با حضور روسای هیئت فوتبال استان‌ها در سالن اجتماعات آکادمی ملی فوتبال و جلسه دوم از ساعت ۹:۳ روز سه شنبه ۲۷ فروردین ماه با حضور مدیران عامل باشگاههای لیگ برتر در آکادمی ملی فوتبال و جلسه آخر با حضور مدیران عامل باشگاه‌های لیگ دسته اول روز چهارشنبه ۲۸ فروردین از ساعت ۹:۳۰ در سالن جلسات آکادمی ملی فوتبال برگزار خواهد شد، که در این جلسات اعضای مجمع به فراخور دسته بندی فوق الذکر انتخاب خواهند شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391