برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امضای درودگر جعلی از آب درآمد!

جمعه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۰ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه ملوان امضای هرگونه درخواست‌ برای ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر را تکذیب کرد.

صادق درودگر

محمدصادق درودگر در نامه‌ای به علی کاظمی، دبیر سازمان لیگ برتر فوتبال امضای خود را در زیل نامه‌ درخواست ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر تکذیب کرد. او در این نامه منکر امضای هرگونه ورقه‌ای مبنی بر درخواست برای ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر شد و امضای منتسب به خود را در پای برگه یاد شده جعلی دانست.

متن نامه درودگر به دبیر سازمان لیگ به شرح زیر است:

"برادر گرامی جناب آقای حاج علی کاظمی

دبیر محترم سازمان لیگ برتر و کارشناس عالی‌رتبه فوتبال ایران

با سلام و احترام

ضمن آرزوی توفیق روزافزون برای جنابعالی و همکاران گرامی با ذکر جمله‌ای از جناب آقای مهندس تاج سرپرست محترم سازمان لیگ برتر عرایض خود را تقدیم میدارم: "اگر برنامه‌ریزی سازمان لیگ نباشد، لیگ ایران دیگ می‌شود."

همانگونه که مستحضر می‌باشید، دیروز جلسه‌ای با حضور مدیران محترم لیگ برتر برگزار گردیده و این جانب در ماموریت ورزشی خارج از کشور به سر برده و افتخار حضور نداشتم. لیکن متاسفانه امضای بنده به عنوان مدیرعامل بدون هرگونه اعطای نمایندگی در ذیل ورقه استفاده شده به همراه چهارده باشگاه در ذیل دیده می‌شود. لذا به استحضار می‌رساند، اول آن‌که بنده مخالف هرگونه بی‌نظمی در برنامه‌های از پیش تعیین‌شده و مصوب قبلی می‌باشم و اصولا اگر قرار است این‌ گونه جلسات تشکیل و هرگونه مصوبه‌ای تغییر یابد، بهتر است برای صرفه‌جویی در هزینه، وقت و انرژی یک‌بار برای همیشه کلیه باشگاه‌ها به جناب آقای کفاشیان، ریاست محترم فدراسیون تفیض اختیار کرده تا راساً نسبت به تغییرات مختلف با توصیه افراد و دستگاه‌های مختلف اقدام نمایند.

دوم برای برگزاری دیدار نهایی جام‌حذفی مقرر گردیده است برنامه‌ریزی قبلی تغییر نموده و در این زمینه حتی اعتنایی به تیم پرطرفدار ملوان نگردیده است و این‌گونه تصور می‌گردد، سایر باشگاه‌های کشور می‌بایست خود را با تیم پرطرفدار تهرانی تطبیق دهند که نظایر این‌گونه برخوردها در دیدار نفت تهران، داماش و سپاهان دیده شده و این گونه تصور می‌شود که شخصیت مستقل و حقوقی این باشگاه در برنامه‌ریزی‌های فوتبال جایگاهی ندارد. بدین وسیله خدمت آن برادر بزرگوار اعلام می‌نماییم این باشگاه با هرگونه برنامه‌ریزی آنی و روزمره مخالف بوده و باور داریم آنچه پایه‌های استقلال فوتبال یک کشور را تعیین و تثبیت می‌نماید، پافشاری و استواری در برنامه‌هایی است که قبلاً ازطرف نهاد قانونی فوتبال کشور اعلام می‌گردد. فلذا به طور دقیق و شفاف به خدمت جنابعالی که یادگار اهالی قدیمی و صادق فوتبال کشور می‌باشید، اعلام می‌نماییم، هرگونه تغییر در برنامه‌ریزی‌های مصوب قبلی و جدید فوتبال را به صلاح رشد و توسعه فوتبال کشور ندانسته و به تمکین در برابر فشارهایی که از طرف افراد، شخصیت‌ها و باشگاه‌های مختلف برای تغییرات در محل، تعداد و تاریخ مسابقات می‌گردد، اعتراض خود را اعلام می‌داریم.

محمدصادق درودگر

مدیر عامل

رونوشت: جناب آقای تاج، سرپرست محترم سازمان لیگ برتر

رونوشت: جناب آقای علی کفاشیان، ریاست محترم فدراسیون فوتبال ایران"

به گزارش ایسنا ۲۷ فروردین سال جاری بیانیه‌ای از سوی ۱۵ باشگاه لیگ برتری خطاب به کفاشیان صادر شد که در آن مدیران این باشگاه‌ها خواستار جلوگیری از ۱۶ تیمی شدن لیگ برتر شده بودند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391