برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اصفهانیان: سایر کارهای نبی باعث شده ابلاغ آیین‌نامه کمیته داوران به تاخیر بیفتد

دوشنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۲۸ — فارس

رئیس کمیته داوران گفت: شاید کارهای دیگر نبی مثلا حضور او به عنوان سرپرست در تیم ملی باعث شده ابلاغ آیین‌نامه کمیته داوران به تاخیر بیفتد.

فریدون اصفهانیان

فریدون اصفهانیان، در خصوص آیین‌نامه کمیته داوران عنوان کرد: این آیین‌نامه شهریورماه سال ۹۱ تصویب شده است. وظیفه ما این بود که این آیین‌نامه را به هیئت رئیسه تقدیم کنیم و تاکنون باید ابلاغ می‌شد و اگر چنین اتفاقی رخ نداده است باید خود آنها پاسخگو باشند.

وی ادامه داد: اگر چنین اتفاقی رخ ندهد مجبور هستیم خودمان این آیین‌نامه را به شهرستان‌ها ابلاغ کنیم. من با علی کفاشیان صحبت کردم و گفتم که این آیین‌نامه باید ابلاغ شود. رئیس فدراسیون فوتبال آن را به نبی داده و قرار است نبی که مسئول اجرایی فدراسیون فوتبال است این آیین‌نامه را ابلاغ کند.

رئیس کمیته داوران درباره علت عدم ابلاغ این آیین‌نامه تاکید کرد: شاید کارهای دیگر نبی مثلا حضور او به عنوان سرپرست در تیم ملی باعث شده این موضوع به تاخیر بیفتد. این بار که به فدراسیون بروم حتما خواهم خواست که این موضوع را هر چه زودتر مشخص کنند که استان‌ها از بلاتکلیفی در بیایند.

اصفهانیان تصریح کرد: نمی‌توانیم هر روز با نبی و یا نفرات دیگر صحبت کنیم. حرف‌های خود را در جلسه به کفاشیان می‌گوییم. این موضوع هم باید تاکنون از طرف آقای نبی ابلاغ می‌شد.

وی درباره هفته‌های پایانی لیگ برتر یادآور شد: تلاش می‌کنیم در هفته های پایانی از تمام داوران باتجربه استفاده کنیم تا بتوانند به نحو احسن قضاوت انجام دهند. طبیعی است که داورانی که اشتباهات فاحشی داشته باشند با آنها برخورد شود و داورانی که قضاوت خوبی انجام دهند پاداش دریافت کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391