برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

داوود فنایی:عدم موفقیت تیم ملی جوانان بدترین خاطره ورزشی ام است

دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۲ — باشگاه خبرنگاران

داوود فنایی دروازه بان سابق پرسپولیس در ۲۰ بهمن ۱۳۵۴ در تهران به دنیا آمد.

داوود فنایی

داوود فنایی از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۶ درون دروازه تیم فوتبال پرسپولیس قرار گرفت و ۱۰۴ بازی برای این تیم انجام داده است.

فنایی بعد از پایان دوران بازیکنی اش به شغل مربیگری روی آورد و در چند سال گذشته، مربی دروازه بان های تیم ملی نوجوانان و جوانان بود.

با آغاز فصل رویش گل و بهار ۹۲ به سراغ داوود فنایی رفتیم تا ببینیم این دروازه بان سابق پرسپولیس تعطیلات عید را با خانواده اش چگونه می گذراند.

داوود فنایی در خصوص ارزیابی اش از سال ۹۱ گفت: اکثر رشته های ورزشی به جز فوتبال در سال ۹۱ عملکرد موفقی داشتند.

عدم صعود تیم های ملی جوانان و امید به جام جهانی از اتفاقات بد ورزشی در سال ۹۱ بود.

دروازه بان سابق پرسپولیس در خصوص آرزویی که نتوانست در دوران ورزشی اش به آن برسد، گفت: دوست داشتم که تیم ملی جوانان به جام جهانی راه یابد که متأسفانه این امر محقق نشد.

وی در خصوص خرید شب عید اظهار داشت: تا جایی که پول در جیبم بود برای همسر و پسرم امیر سام وسایل موردنیازشان برای ایام عید را خریدم.

وی درباره کمک به خانواده در خانه تکانی عید گفت: من اهل کمک کردن نیستم. یک کارگر آوردیم و خانه را مثل دسته گل به ما تحویل داد.

فنایی درباره بهترین خاطره اش در ایام عید تصریح کرد: عیدی گرفتن از بزرگترها خاطره ام در ایام عید است.

بازیکن سابق پرسپولیس در خصوص نخستین جایی که برای دید و بازدید عید می رود، گفت: در ابتدا به خانه پدر و مادرم می روم و بعد از آنجا به دیدن پدر و مادر همسرم می رویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391