برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیلمبرداری از اتفاقات ورزشگاه آزادی برای محرومیت استقلال

چهارشنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۱۰ — گل

الهلالی‌ها تمام اشتباهات و کارشکنی های ایرانیان را با فیلم برداری ضبط کرده و در اختیارمسئولان زیر ربط قرار حواهند داد.

تیم استقلال و تیم الهلال

روزنامه‌ی الجزیره که پیش از خبرهای متفاوتی را از حاشیه‌ی مصاف‌‌های باشگاهی تیم‌های ایرانی و عربستانی منتشر کرده بود، امروز در یک گزارش مفصل و منفی علیه استقلال مطالب عجیبی منتشر کرده است. در قسمتی از این گزارش به اختلال در دستگاه‌های تهویه‌ی هتل محل اقامت الهلال از سوی باشگاه استقلال اشاره شده است. امری که البته بدون تردید دور از حقیقت است چراکه به نظر نمی رسد مدیران استقلال قدرت دستکاری در تهویه هتل مجلل آزادی را داشته باشند...

این گزارش را بخوانید:

بازیکنان تیم الهلال که دیروز در طی دیدار خود در برابر استقلال ایران به میدان رفته بودند، در مقابل ناظر دیدار، اعضای فدراسیون فوتبال آسیا و کادر داوری با رها از جانب تماشاچیان ایرانی مورد اهانت و هتک حرمت قرار گرفتند. ایرانی‌ها بارها به سمت نیمکت ذخیره های الهلال مواد آتش زا(ترقه) و آشغال و اشیاء دیگر پرتاب کردند، این مساله خشم کادر فنی و ادرای تیم را برانگیخت و موجب اعتراض های پی در پی آنان شد. این ایجاد مشکلات از زمان رسیدن تیم الهلال به فرودگاه تهران در روز دوشنبه گذشته شروع شد و تا صبح روز بازی ادامه داشت. حتی دستگاه های تهویه هتلی که ارتش آبی در آن اقامت داشتند نیز قطع شد.

یاسر القحطانی، سرمربی تیم و دو تن از کادر فنی تیم پیش از بازی، بازیکنان را گرد هم آوردند و از انان خواستند که فقط بر روی ورزشگاه متمرکز شوند و به دور از همه مسایلی که از زمان رسیدن این تیم به ایران برای آنها اتفاق افتاده به بازی فکر کنند.

در همین راستا، روزنامه الجزیره نوشته : بازیکنان الهلال عصر دیروز و طی حضور خود در ورزشگاه( آزادی) اتفاقاتیرا که درطی دیدار از ایرانی‌ها بروز کرده بود را زیر نظر گرفته و از همه ی آنها فیلم برداری کرده اند. آنها نسخه ای از این فیلم‌ها را به ناظر دیدار تحویل داده اند و منتظر نظر فدراسیون آسیا در این باره می باشند.

قسمت پایانی گزارش هم این است که : حدود۸۳۳۰۰نفر تماشاگر ایرانی در ورزشگاه آزادی استقلال را تشویق می کردند و منتظر شکست اهلال بودند. ولی الهلال توانست با پیروزی و کسب امتیاز بازی انتقام شکستی را که هفته گذشته در ریاض متحمل شده بودند را بستانند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391