برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیروزی بعد از آشتی با تهامی:ابی لایق سرمربیگری نفت آبادان است

جمعه، ۲۳ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۷ — گل

علی فیروزی و ابراهیم تهامی هم با هم آشتی کردند تا آخربم مشکل فوتبال ایران هم رفع شود . این اتفاقی است که بعد از چند روز درگیری رسانه ای رخ داده . چیزی که حالا دوطرف عقیده دارند سوء تفاهم بوده است.

علی فیروزی

مثل اینکه با ابراهیم تهامی اشتی کردید.

بله امروز صبح با آقای تهامی صحبت کردم و فهمیدم مصاحبه ی ابتدایی ایشان هیچ ربطی به من نداشته است و مربوط به مربیانی بوده است که از پایه‌ها در این تیم بوده اند. حتی ابراهیم به خود من هم گفت که منظور من شما نبوده اید و اگر منظورم شما بودید زمانی که آمدید این مصاحبه را انجام میدادم نه بعد از رفتن شما.. من هم از ایشان عذر خواهی کردم و فهمیدم که سو تفاهم بوده .

یعنی هیچ مشکلی نیست؟

نه ...من قبلاً هم گفته ام اگر کسی لایق سرمربی گری نفت آبادان باشد آن ابراهیم تهامی است که دلسوز است . ابراهیم هم با من همبازی بوده است و هم بازیکن من بوده است .من هم تعجب کردم اما خب در ان لحظه روزنامه در اختیارم نبود که بخوانم و متوجه شوم که ابراهیم منظورش من نبوده است. به هر حال این مسئله حل شد و من امیدوارم ابراهیم تهامی هم از دست من ناراحت نباشد.

نفت هم که سقوطش حتمی شده است؟

متاسفانه این امکان خیلی زیاد است. من به ناحق و در یک تصمیم کاملاً شخصی و بدون هماهنگی و صورت جلسه با اعضای هیئت مدیره کنار گذاشته شدم و این خواست خدا بود که سقوط نفت به اسم من نوشته نشود. اگرچه خیلی ناراحتم و تا روز آخر دعا می کنم که کادر فنی و آقای سلامات این تیم را در لیگ نگه دارند چرا که به نظر من آنها هم مقصر نیستند، همانطور که هیئت مدیره محترم و بازیکنان با غیرت نفت واقعاً مقصر نبودند و مقصران اصلی را مردم و مسئولین راحت می توانند تشخیص دهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391