برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرانجام گهری‎ها به پول رسیدند

دوشنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۴ — ایسنا

۱۰ درصد دیگر از قرارداد اعضای تیم فوتبال گهر دورود پرداخت شد

تیم گهر زاگرس

یک روز بعد از بازی گهر با استقلال، چک‎های اعضای تیم قبل از شروع تمرین تحویل داده شد.

این در حالی است که از سوی مسوولان تیم، اعلام شده بود قبل از بازی با استقلال به بازیکنان پول داده می‎شود که ظاهراً چک‎ها در اختیار مایلی‎کهن قرار گرفته بود اما با توجه به اتفاقاتی که پس از بازی گذشته افتاد، با یک روز تأخیر چک‎ها به دست بازیکنان رسید.

به گزارش ایسنا و به گفته یکی از اعضای گهر، با این‎که فقط ۱۰ درصد پرداخت شده اما در قراردادی که بنا بود بازیکنان آن را امضا کنند قید شده بود ۲۰ درصد که ابتدا بازیکنان حاضر نشدند امضا کنند و چک‎ها را بگیرند اما با در نظر گرفتن شرایط و اگر این پول را نگیریم شاید دیگر نتوانیم از آقایان پول بگیریم، راضی شدند چک‎ها را تحویل بگیرند.

مسوولان گهر ادعا کرده‎اند چون می‎خواهند مالیات و سایر هزینه‎های بازیکنان به فدراسیون و... را از قرارداد کسر کنند این ۱۰ درصد را ۲۰ درصد قید کرده‎اند.

با این‎که مدت زیادی است گهری‎ها پولی دریافت نکرده‎اند اما پرداخت این ۱۰ درصد از قرارداد هم آنها را راضی نکرده و برخی بازیکنان به این قضیه معترض شده‎اند.

در هر حال مسوولان گهر مدعی شده‎اند، تاکنون ۷۰ درصد از قرارداد اعضای تیم پرداخت شده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391