برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قلعه نویی: خدا پدر هواداران پرسپولیس را بیامرزد

سه‌شنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۲۳:۳۴ — ایسنا

سرمربی تیم فوتبال استقلال با انتقاد از هواداران این تیم گفت خدا پدر هواداران پرسپولیس را بیامرزد که با وجود شرایط تیم‌شان از این تیم حمایت می‌کنند.

امیر قلعه‌نوعی

امیر قلعه‌نویی پس از تحقیر تیمش برابر الهلال عربستان در ورزشگاه آزادی در نشست خبری اظهار کرد: ابتدا به هموطنان عزیزم برای زلزله جنوب کشور تسلیت عرض می کنم. درباره بازی نیز باید بگویم که شروع خوبی نداشتیم دقایق ابتدایی بازی عملکرد بچه‌هنا مناسب بود و چند کرنر و کاشته گرفتند اما در ادامه افت کردیم. دلیل این مسئله نیز ابتدا خستگی تیم و فکر می‌کنم پس از آن غرور بازیکنان بود.

وی ادامه داد: پیش از مسابقه یکی از همکاران رسانه‌ای درباره غرور با من صحبت کرده بود و در این مدت سعی کردیم تیم را از باد برد در عربستان خارج کنیم اما نتیجه نداد و بازیکنان را تحت تاثیر قرار داد. در این دیدار چند کرنر و کاشته داشتیم که میس‌توانستیم از آن‌ها استفاده کنیم اما موفق نبودیم

سرمربی آبی‌پوشان در ادامه به خبرنگاران گفت: با این شکست چیزی عوض نشده و ما همچنان در صدر گروه قرار داریم. این بازی به تاریخ پیوست و از امروز باید در اندیشه گهر، سپاهان و سپس الریان باشیم.

در ادامه یکی از خبرنگاران درباره حضور مهدی مهدوی کیا در ورزگشاه آزادی پرسید که قلعه‌نویی گفت: شرمنده همه مردم شدیم و از همه تشکر می‌کنیم. مهدی مهدوی‌کیا اعلام کرده بود که برای دیدن مسابقه به ورزشگاه خواهد آمد و با حضورش ما را شرمنده کرد و از او متشکرمخ.

خبرنگار دیگری درباره دلیل گل الهلال پرسید و آن را یک ضد حمله خواند اما قلعه‌نویی پاسشخ داد ضد حمله‌ای در کار نبود. نکونام توپ را دفع کرد و همان توپ به بدن حنیف عمران‌زاده خورد و همانند یک پاس گل برابر بازیکن الهلال قرار گرفت. جواد به جای بازی‌سازی قصد داشت توپ را دفع کند اما همان توپ فرصت گلی برای حریف شد. این گل نیز همانند دیگر گل‌ها می‌تواند در فوتبال اتفاق بیفتد.

سرمربی استقلال درباره استرس بازیکنانش نیز بیان کرد:" طبیعی است هرچه به دقایق پایانی نزدیک می‌شدیم بازیکنان احساسی‌تر و با استرس‌تر بازی می‌کردند. سیاوش اکبرپور بازیکن باتجربه‌ ما خطا کرد و کارت گرفت و همان جا ۵ دقیقه به تیم سکته تاکتیکی وارد کرد. آقای خسروی قبل از بازی عملکرد داور مسابقه را برای ما ارزیابی کرده بود و ما باشرایط عرب‌ها نیز آشنا بودیم اما دیدید که یک بازیکن باتجربه همانند اکبرپور در این مسابقه اشتباه‌هایی داشت.

وی درباره برهانی نیزگفت: آرش برهانی همانند همیشه نبود و به همین دلیل تعویض شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391