برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گودرزی: سال آینده در لیگ یک با قدرت آغاز می‌کنیم

جمعه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۱۸ — فارس

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: به هیچ عنوان و در هیچ مقطعی به ویسی پیشنهاد سرمربیگری تیم فوتبال صنعت نفت را ندادم.

ناصر گودرزی

ناصر گودرزی درباره شرایط تیم صنعت نفت آبادان عنوان کرد: شرایط خیلی سختی داریم تیم ما چیزی برای از دست دادن ندارد و در ۴ دیدار آینده برای حفظ حیثیت و آبروی فوتبال آبادان بازی خواهیم کرد و می‌خواهیم که نتایج هر ۴ دیدار را به سود خود به پایان برسانیم.

وی با اشاره به اینکه احتمال دارد لیگ ۱۸ تیمی باقی بماند، تصریح کرد: اگر لیگ ۱۸ تیمی باقی ماند کمی امید داریم که در لیگ بمانیم ما این موضوع را پیگیری می‌کنیم و منتظر می‌مانیم تا فدراسیون هیئت رئیسه فوتبال در اولین جلسه این موضوع را کارشناسی کند و یک تصمیم منطقی و خوب بگیرد. شاید اگر لیگ ۱۸ تیمی هم باشد ما نمانیم اما مهم فوتبال کشور است که نباید با کاهش تیم‌ها لطمه بخورد.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت افزود: ما بدون استرس در ۴ بازی آینده حاضر خواهیم شد و این موضوع می‌تواند به ما کمک کند تا بتوانیم ۳ امتیاز را از آن خود کنیم. قبلا هم گفته‌ام که جایگاه صنعت نفت در این رتبه نیست، مشکلاتی باعث شد تا در این رده قرار بگیرد برای صنعت نفت بد است که در لیگ فقط ۲ بازی برده باشد ما تلاش می‌کنیم تا در ۴ بازی آینده با قدرت به برتری برسیم و حداقل با نتایج قابل قبولی لیگ را به پایان برسانیم و سال آینده در لیگ دسته اول با قدرت حاضر شویم.

گودرزی درباره تغییر و تحولاتی که در روزهای پایانی سال گذشته روی نیمکت این تیم رخ داد و علی فیروزی برکنار شد، یادآور شد: با توجه به نتایجی که گرفته شده بود تصمیم گرفتیم که فیروزی را برکنار کنیم و سلامات که از مربیان با تجربه و خوب کشورمان است، را به این منصب قرار دادیم او سرمربی صنعت نفت نوین است و در زمان کاسیمیرو به عنوان دستیار در کنار تیم صنعت نفت بوده است. از او درخواست کردیم که برای این چند بازی به تیم ملحق شود از هم اکنون برنامه‌ریزی برای فصل آینده را آغاز کرده‌ایم تا زمانی را از دست ندهیم و با قدرت لیگ را آغاز کنیم.

وی درباره اینکه آیا در برکناری فیروزی مسائل فنی دخیل بوده تاکید کرد: تصمیم گرفته شد که فیروزی در تیم دیگر نباشد و نمی‌توانیم با او همکاری داشته باشیم من به عنوان فرد اجرایی باشگاه در رأس تصمیم گرفتم و قطعا با اعضای هیئت مدیره باید هماهنگ کنم و آن‌ها هم تصمیم من را تأیید کردند، ضمن اینکه در اینجا باید بگویم همه افراد از جمله کاستا، کاسیمیرو و حتی علی فیروزی و مدیران قبلی و هیئت مدیره پیشین برای موفقیت صنعت نفت تلاش کردند و از همه آنها تشکر می‌کنم. همچنین باید از تمام مردم آبادان بخاطر اینکه امسال آنها را آزرده‌خاطر کردیم، عذرخواهی کنم هرچند که من ۶،۷ هفته بیشتر نیست که به عنوان مدیرعامل این باشگاه فعالیت دارم اما جا دارد که از تمام مردم عذرخواهی کنم.

وی درباره صحبت‌های فیروزی مبنی بر اینکه در زمان حضورش در بیمارستان قصد تغییر سرمربی را داشته‌اند و همچنین دخالت‌های مدیر باشگاه در ترکیب تیم، گفت: زیاد این مسائل را جدی نگیرید همه من را می‌شناسند و می‌دانند که چگونه مدیریت می‌کنم ما دنبال این مسائل نیستیم هرکس شرایط حوزه مسئولیتی خود را می‌داند.

گودرزی در مورد اینکه ویسی یکی از گزینه‌های باشگاه بوده یادآور شد: به هیچ عنوان در هیچ مقطعی که من به عنوان مدیرعامل باشگاه بودم، با ویسی برای سرمربیگری صحبت نداشتم پس از بازی ما مقابل داماش من به سرمربی وقت تیم پیشنهاد دادم که ویسی می‌تواند در کنار تیم کمک کند یک مدیرعامل حق پیشنهاد دادن هم ندارد که دوستان ناراحت می‌شوند؟ در آن زمان کادر فنی این موضوع را نپذیرفت و همه چیز تمام شد. این جزء اختیارات من است و حتی می‌توانستم برای او حکم هم بزنم اما این کار را نکردم زمانی که دوستان نپذیرفتند تا او در کنار تیم باشد این موضوع تمام شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391