برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گودرزی: تغییرات در صنعت نفت با نظر هیات مدیره انجام شد

یکشنبه، ۴ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۰۱:۳۵ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان می گوید هر دو تصمیم برکناری علی فیروزی و جایگزین شدن سعید سلامات به عنوان سرمربی جدید تیم با موافقت اکثریت اعضای هیات مدیره باشگاه گرفته شده است.

ناصر گودرزی

ناصر گودرزی در گفت و گویی اظهار کرد: تغییر و تحولات در ورزش و فوتبال حرفه ای، عادی است و خدای نکرده اگر کسی جا به جا می شود نشان از ضعف او نیست و گاهی شرایط به گونه ای می شود که تغییرات لازم است.

وی ادامه داد: همه ما برای سربلندی نفت آبادان و ورزش این شهر کار می کنیم و باید دست به دست هم دهیم و تلاش کنیم تا آبادان به جایگاه واقعی خود برسد که این موضوع خواسته مردم و مسوولان آبادان نیز است. ما باید کارمان را از اکنون باتوجه به این که تیم در انتهای جدول است، آغاز کنیم و به نظرم در شرایط فعلی، تیم نیاز به آرامش دارد.

وی درباره انتخاب سعید سلامات به عنوان سرمربی جدید تیم گفت: باتوجه به این که چهار بازی تا پایان فصل داشتیم و نمی خواستیم از بیرون مربی بیاوریم، به این جمع بندی رسیدیم که مربی ای از مجموعه خودمان انتخاب کنیم و درنهایت سلامات را به عنوان سرمربی تیم انتخاب کردیم.

گودرزی افزود: سلامات از بازیکنان قدیمی نفت آبادان و از پیشکسوتان این تیم است و در نیم فصل نخست رقابت‌ها نیز دستیار آلفردو کاسیمیرو بود و زمانی که فیروزی هدایت تیم را برعهده گرفت او به جای فیروزی هدایت تیم صنعت نفت نوین آبادان را برعهده گرفت. سلامات دارای کارت مربیگریA آسیا و اکنون نیز دانشجوی کارشناسی ارشد تربیت بدنی است.

وی بیان کرد: سلامات بچه این شهر و کاربلد است و از او خواستیم که در این شرایط که تیم در انتهای جدول قرار دارد و در شرایط خوبی به سر نمی برد، سرمربی تیم شود که او نیز ایثار کرد و هدایت تیم را بر عهده گرفت که جا دارد از او تشکر کنیم که در چنین شرایطی برای این چهار بازی باقی مانده تا پایان لیگ، دست ما را گرفت.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: باتوجه به این که سلامات پیش از این هدایت صنعت نفت نوین آبادان را برعهده داشت، همچنان در سه بازی باقی مانده این تیم تا انتهای لیگ دسته دو، بر این تیم نظارت عالیه دارد. البته دستیاران او فراهانی و رضایی منش روی نیمکت به او کمک می کنند ولی تمرینات زیر نظر او هماهنگ می شود.

وی با بیان این که مدیرعامل باشگاه بالاترین مقام اجرایی موسسه است و هر تصمیمی که گرفته شده با هماهنگی اکثریت اعضای هیات مدیره بوده است، عنوان کرد: به هر حال تصمیمات لازم الاجرا است و هر تصمیمی که گرفته شد، به صلاح موسسه می باشد. به هر حال تشخیص دادم که فیروزی نمی تواند به ما کمک کند و در این شرایط دیگر به صلاح نبود که او سرمربی تیم باشد و البته جا دارد از تلاش کادر فنی گذشته و علی فیروزی هم تشکر کنم.

گودرزی درباره ماندن تیم در لیگ برتر اظهارکرد: هنوز روی کاغذ شانس داریم ولی به هر حال بسیار سخت است. ما این تغییرات را دادیم تا چه سال آینده تیم در لیگ برتر باشد و چه در لیگ دسته یک، زمان را برای کار کردن از دست ندهیم. این تغییرات داده شد تا برای سال آینده برنامه ریزی کنیم و اگر به لیگ یک سقوط کردیم با اقتدار بازی کرده و سریع به لیگ برتر بازگردیم و اگر هم شرایط مهیا شد و در لیگ برتر ماندیم، یک تیم خوب و در خور نام صنعت نفت آبادان و مردم این شهر ببندیم.

وی با بیان این که تیم تمرینات خود را از روز یکشنبه (چهارم فروردین ماه) آغاز می کند، گفت: از بازی سایپا به بعد تیم در تعطیلات به سر می برد و تمرینات خود را از بعد از ظهر چهارم فروردین ماه شروع می‌کند تا بتوانیم بازی های خوبی در چهار مسابقه باقی مانده تا انتهای لیگ ارایه دهیم و آبرومندانه لیگ را به پایان برسانیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391