برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گوش طرفداران استقلال بدهکار نبود!

دوشنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۱۳ — ایسنا

هواداران استقلال بار دیگر به کنار زمین نارنجک پرتاب کردند.

برخی تماشاگران استقلال در دقیقه ۸۰ زمانی که تقریبا از زدن گل تساوی تیم‌شان به سپاهان ناامید شدند مشغول ترک ورزشگاه شدند که تعدادشان کم هم نبود.

امیر قلعه‌نویی که کنار زمین بسیار عصبانی به نظر می‌رسد با این حال بطری آبی را برای محمدرضا خلعتبری در چند متری‌اش پرتاب کرد تا او آبی بنوشد.

با گذشت ۱۰ دقیقه از نیمه دوم صبر تماشاگران آبی لبریز شد و با شعارهای خود از بازیکنان تیم‌شان خواستند تا هرچه زودتر دروازه سپاهان را باز کنند. در این بین هواداران سپاهان آرام و ساکت در گوشه ورزشگاه بازی را تماشا می‌کردند و منتظر فرصتی بودند تا تشویق‌هایشان را از سر بگیرند.

نکته اینکه در آغاز نیمه دوم خاطر بسیاری از هواداران را آزرده کرد دود زیاد ناشی از استعمال دخانیات از سوی تماشاگران بود که فضای ورزشگاه آزادی را پر کرد. به نظر می‌رسد یکی از اهداف ورزش که پرهیز از دخانیات است هنوز محقق نشده است.

از حدود دقیقه ۶۰ بازی هواداران استقلال با شعار معروف خود تیم‌شان را مستحق قهرمانی در لیگ برتر دانستند. شعارهای هواداران آبی‌پوش در این دقایق بسیار بلند و ادامه ‌دار بود. ضد حمله خطرناک سپاهانی‌ها که در همین لحظات شکل گرفت و نزدیک بود دروازه استقلال را فرو بریزد هواداران استقلال را در سکوت فرو برد.

گل زیبای نوید کیا در دقیقه ۶۷ آب سردی بر پیکر هواداران استقلال ریخت و سکوت آن‌ها را بیشتر کرد. برعکس هواداران سپاهان که جان تازه‌ای گرفته بودند، با افروختن مشعلی به شادی پرداختند.

از این لحظه به بعد هواداران زردپوش حاضر در ورزشگاه به شدت تیم‌شان را تشویق می‌کردند.

پس از گل سپاهان امیر قلعه‌نویی کنار زمین آرام و قرار نداشت و با استرس فراوانی بازیکنانش را هدایت می‌کرد.

در حالی که تنها ۱۵ دقیقه تا پایان بازی وقت مانده بود، هواداران استقلال بار دیگر شور و هیجان زیادی به خرج می‌دادند و با صدا درآوردن طبل و شیپور بازیکنان‌شان را برای حمله و گلزنی ترغیب کردند و در نهایت این حربه نتیجه داد و استقلال با یک تساوی از زمین خارج شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391