برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گودرزی: نفت آبادان و ذوب آهن پیگیر ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر

شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۹ — فارس

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان گفت: بحث نامه نگاری برای انتقال امتیاز نفت مطرح نیست و پیگیر ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر هستیم.

تیم صنعت نفت آبادان

ناصر گودرزی در مورد بحث نامه نگاری برای انتقال امتیاز نفت تهران به نفت آبادان، گفت: چنین بحثی مطرح نبوده و من در این مورد با کسی صحبت نکردم اما ما و باشگاه ذوب آهن و برخی کارشناسان و حتی اتحادیه باشگاه‌ها نیز پیگیر ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر هستیم.

وی ادامه داد: شاید اگر لیگ ۱۸ تیمی شود نفت آبادان هم در لیگ برتر نماند اما این مسئله به نفع فوتبال کشور است. ضمن اینکه در صورت ۱۸ تیمی شدن لیگ برتر نفت آبادان این شانس را دارد که در پلی آف برای ماندن در لیگ برتر تلاش کند.

گودرزی تصریح کرد: در صورت ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر دو تیم مستقیم به دسته اول سقوط می‌کنند و تیم سوم برای بقا در لیگ برتر باید با یک تیم دسته اولی در پلی آف بازی کند و ما این شانس اندک را داریم که در پلی آف بمانیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391