برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاج رضایی: شانس صعود تیم ملی به جام جهانی کمرنگ است

جمعه، ۲۳ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۳۹ — مهر

کارشناس فوتبال ایران با تاکید بر اینکه شانس تیم ملی برای صعود مستقیم و حتی حضور در بازی پلی آف رقابتهای مقدماتی جام جهانی کمرنگ است، گفت:

امیر حاج رضایی

آنقدر که خودمان حریف خودمان هستیم حریفان حریف ما نیستند.

امیر حاج رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت صعود احتمالی ایران به رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ ضمن بیان مطلب فوق گفت: در حال حاضر بخشی از سرنوشت صعود به جام جهانی به دست خودمان و بخشی دیگر به دست حریفان ماست. باید این واقعیت را بپذیریم با نتایجی که تیمهای ملی کره جنوبی و ازبکستان مقابل قطر و لبنان گرفته اند شانس صعود مستقیم و حتی حضور در بازی پلی آف کمرنگ شده است. در واقع از مرحله سخت وارد مرحله سخت تر شده ایم و کار بسیار دشواری را پیش رو داریم.

وی در همین خصوص افزود: به لحاظ ریاضی شانس حضور در بازی پلی آف و حتی صعود مستقیم را داریم اما خیلی اتفاقات باید بیفتد تا این موضوع رخ دهد. ما در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی آنقدر که خودمان حریف خودمان هستیم حریفان حریف ما نیستند. خود من از بس که توصیه و راهکار ارائه داده که شنیده نشده، خسته شده ام و مطمئنم که سایر کارشناسان و همکاران من نیز شرایط مشابهی دارند. در حال حاضر چیزی که مشخص است اینکه، کار فوق العاده سختی برای صعود مستقیم به رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۴ و حتی حضور در بازی پلی آف مقابل تیم‌های دیگر از آسیا و پس از آن نماینده آمریکای جنوبی داریم.

کارشناس فوتبال ایران در خصوص بازی با تیم ملی قطر نیز تصریح کرد: بازی سرنوشت سازی را با تیم ملی فوتبال قطر در دوحه داریم و قطری‌ها نیز شرایط مشابهی مانند ما دارند بنابراین نتیجه تساوی هیچ فایده ای برای ما ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391