برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ستار همدانی:‌ هواداران کاری کردند که عرب‌ها دوست داشتند

چهارشنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۸ — ایسنا

مربی استقلال با انتقاد از شعارهای هواداران این تیم در بازی الهلال، گفت: برخی از تماشاگران کاری را انجام دادند که عرب‌ها دوست داشتند و به اعتقاد من کسانی که این رفتارها را داشتند، ایرانی نیستند.

تیم استقلال

ستار همدانی، درباره باخت یک بر صرف دیروز استقلال مقابل الهلال، بیان کرد: ما می‌توانستیم با برد الهلال صعودمان را قطعی کنیم و با تمرکز بیشتری به ادامه لیگ بپردازیم، اما عدم نتیجه‌گیری کارمان را سخت کرد. مطمئن باشید استقلال با قدرت تمام به سمت صعود گام بر می‌دارد و دست حریفان به ما نمی‌رسد.

مربی استقلال در ادامه با تمجید از حضور پرشور هواداران در ورزشگاه نسبت به شعارهایشان انتقاد کرد. او گفت: از مردم عزیزی که در ورزشگاه حضور پیدا کردند کمال تشکر را دارم، اما هواداران واقعی استقلال باید جو استادیوم را مدیریت می‌کردند. این در حالی است که آنها دقیقا کاری را انجام دادند که عرب‌ها دوست داشتند. در لیگ قهرمانان آسیا بحث استقلال و پرسپولیس مطرح نیست و ما نماینده ایران هستیم بنابراین فکر می‌کنم اگر کسی عرق ملی داشت با توجه به کارهای عرب‌ها اجازه نمی‌داد تیمی که سراپا حمله است با ندانم کاری روند بدی در بازی داشته باشد.

همدانی افزود: تماشاگرانی که در بازی دیروز این رفتارها را انجام دادند نه تنها استقلالی نیستند، بلکه از نظر من ایرانی هم به حساب نمی‌آیند. غیرت هیچ ایرانی قبول نمی‌کند که دست به دست عرب‌ها دهد تا آنها کارهای مضحک خود را ادامه دهند. حرکت بد تماشاگران بر اداهای عرب‌ها افزود.

مربی استقلال همچنین با اشاره به این که یکسری از بازیکنان در باد بازی رفت خوابیده بودند، به ایسنا گفت: من منظورم کل بازیکنان نیست، ولی یکسری از آنها ریکاوری درستی از نظر بدنی و روحی نکرده بودند. آنها احساس می‌کردند چون بازی رفت را برده اند در آزادی هم باید برنده باشند، اما هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. با این حال به اعتقاد من باخت دیروز به موقع بود تا بازیکنان به خودشان آیند و بدانند که هر بازی حکم فینال را دارد. من این باخت را به فال نیک می‌گیرم.

وی در پایان درباره وضعیت استقلال برای صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان نیز توضیح داد: ما یک بازی با الریان در ایران داریم و بازی بعدی را هم مهمانیم از طرفی هم العین یک بازی با الهلال دارد که اگر مساوی شود صعودمان قطعی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391