برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جباری‌زاده: آقای درودگر! به جای فرافکنی زحمت پرس‌وجو را به خودتان دهید

شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۵ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان گفت: بهتر است آقای درودگر به جای فرافکنی ابتدا کمی زحمت پرس‌وجو را به خود می‌داد و سپس اقدام به اظهار نظر می‌کرد.

حسین جباری زاده

حسین جباری زاده، افزود: بیانیه‌ای که به امضا ۱۵ مدیرعامل رسیده است را همگان در جلسه شاهد بودند که تمامی مدیران به جز باشگاه نفت موافق آن بودند و حتی رویانیان و فتح‌الله‌زاده پس از برگزاری آن جلسه، طی تماسی تلفنی آمادگی خود را برای امضای این بیانیه اعلام کردند تا تعداد موافقین لیگ ۱۸ تیمی به ۱۷ باشگاه برسد.

وی با بیان اینکه در جلسه رئیس فدراسیون فوتبال و مدیران باشگاه های لیگ برتری درودگر غیبت داشت، اظهار کرد: محمدرضا خروطی،عضو هیات مدیره باشگاه ملوان در این جلسه با تأیید این بیانیه اقدام به امضای آن کرد واگر آقای درودگر با این موضوع مشکلی دارد ابتدا زحمت سوال و پرس‌وجو را به خود بدهد و سپس اقدام به مصاحبه کنند.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان در ادامه با بیان اینکه بهتر است مسئولان فدراسیون کمی به اظهار نظرات کارشناسان گوش فرا دهند، تصریح کرد: نباید منفعت شخصی را گرو ضرر جمعی جامعه کنیم و سبب گریزانی افراد از محیط فوتبال و انحصار طلبی تنها برخی استان‌های محدود شویم.

جباری زاده در پایان گفت: امیدوارم اعضای هیئت رییسه فدراسیون فوتبال به جای پافشاری بر مصوبه قبلی در نشستی دیگر اقدام به رأی گیری و سپس تصحیح این مصوبه ای کنند که تنها دودش به چشم تمامی اهالی فوتبال می‌رود و بس!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391