برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کعبی : از خیلی نظرها مدیون علی دائی هستم

دوشنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۸ — گل

من در هر تیمی که بازی کنم روبه روی تیم مقابلم انگیزه دارم در تیم فولاد و راه آهن هم که بودم همین طور بود در مقابل آنها هم که باشم همین طور است.

حسین کعبی

حسین کعبی، ملی‌پوش اسبق تیم نفت آبادان که این روزها یک تجربه‌ی می‌کند گفت :

بازی مهم و حساسی را بردید؟

خیلی خوب بود یعنی بچه‌ها سرحال بودند و توانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم تیم راه آهن خوب بازی کرد اما تیمی که گل نزند گل می خورد و ما توانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم و بازی را ببریم.

در این بازی انگیزه زیادی داشتی؟

من در هر تیمی که بازی کنم روبه روی تیم مقابلم انگیزه دارم در تیم فولاد و راه آهن هم که بودم همین طور بود در مقابل آنها هم که باشم همین طور است. هدف اول من موفقیت تیم من است و در این بازی قسمت بود که ببریم.

برای علی دایی گل بردی؟

بله قبل از بازی برای علی آقا گل هم بردم، شوخی های خود را هم کردیم و مشکلی نداشتیم گفتم که مشکل ما جای دیگری بود که آن هم تمام شد. من با آقای دایی مشکلی ندارم و از خیلی از نظرها مدیون علی دایی هستم. من زمانی که از انگلیس به ایران برگشتم خیلی بازیکن عصبی و پرخاشگری بودم اما علی دایی خیلی روی من کار کرد و اخلاقم را به طور کلی عوض کرد. ایشان برای من یک برادر بود و حتی دیدید که در یک برنامه اس ام اسی نود من بازیکن اخلاق شناخته شدم.

تماشاگران باز هم اعتراض داشتند؟

این شاید طبیعی باشد تیمی که افتاده فشار روی آنهاست. من حق را به مردم آبادان می دهم به من که خداوکیلی تا به حال در هیچ کجا چه در آبادان و چه در شهرهای دیگر توهینی نشده اما خوب وقتی به بازیکنان تیم توهین می شود از آنجایی که من لیدر هستم به من هم یک جورهایی توهین می شود اما من ناراحت نمی شوم و امیدوارم مردم آبادان بچه‌ها را درک کنند و شاید حکمی بود که ما سقوط کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391