برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اختلاف نظر خبرنگار ۲۰:۳۰ با سرمربی استقلال

پنجشنبه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۷ — فارس

سرمربی تیم فوتبال استقلال امروز در نشست خبری به دلیل پخش گزارشی از تلویزیون به خبرنگار ۲۰:۳۰ اعتراض کرد.

امیر قلعه‌نوعی

نشست خبری امیر قلعه‌نویی، سرمربی استقلال امروز پیش از بازی با گهر برگزار شد.

این نشست امروز با حاشیه‌ای هم همراه بود.

چند روز پیش خبرنگار واحد مرکزی خبر که در تمرین استقلال شرکت کرده بود و قصد مصاحبه با قلعه‌نویی را داشت، سرمربی استقلال از این مصاحبه خودداری کرد. در نشست خبری امروز هم قلعه‌نویی با انتقاد از خبرنگار ۲۰:۳۰ به این نکته اشاره کرد که چرا این خبرنگار گزارشی را علیه وی پخش کرده و گفته است که قلعه‌نویی خواسته این خبرنگار را بیرون کند.

خبرنگار واحد مرکزی خبر هم گفت من از طریق مدیر رسانه‌ای باشگاه شنیدم که شما خواسته‌اید من محل تمرین را ترک کنم. در ادامه قلعه‌نویی این حرف را تکذیب کرد تا جایی که قرار شد در جمع خبرنگاران به صورت تلفنی با مدیر رسانه‌ای باشگاه ارتباط برقرار شود، اما مدیر رسانه‌ای هم به قلعه‌نویی گفت که چنین حرفی نزده است.

قلعه‌نویی در این نشست به خبرنگار ۲۰:۳۰ گفت که در روز تمرین، وی تنها خبرنگاری نبوده که مصاحبه نکرده و این اتفاق برای سایر خبرنگاران تصویری هم رخ داده است و قصدش تنها خودداری از مصاحبه با وی نبوده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391