برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خورورش: کاملا آماده بازی با استقلال هستیم

یکشنبه، ۲۵ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۰۱:۰۱ — ایسنا

سرپرست تیم فوتبال سپاهان از آمادگی جسمی و روحی تیمش برای بازی با استقلال خبر داد و گفت: برخی از بازیکنان اصلی مقابل الاهلی بازی نکردند که به بازی با استقلال برسند.

رسول خوروش

رسول خوروش با بیان اینکه تیم فوتبال سپاهان به لحاظ روحی روانی آماده رویارویی با استقلال است، درباره بازی فردا (دوشنبه) اظهار کرد: اگرچه شکست تلخی برابر الاهلی داشتیم اما چون همه بازیکنان ما با تجربه هستند و با چنین شرایطی در مسابقات داخلی و آسیایی آشنایی دارند، توانستند به خوبی ریکاوری کرده و هم از نظر جسمی و هم روحی روانی مهیای بازی با استقلال شوند. نتیجه بازی با الاهلی تاثیر زیادی روی آنها نگذاشته است.

** چون امکان باخت به الاهلی وجود داشت برخی از بازیکنان اصلی استراحت کردند!

وی افزود: در آن مسابقه هم چون امکان باخت ما تقریبا وجود داشت، سپاهان با ترکیب کامل بازی نکرد تا بعضی از بازیکنان اصلی شرایط مساعدی برای مسابقه با استقلال داشته باشند! البته نه اینکه از قبل پیش‌بینی شکست از الاهلی را پیش‌بینی کرده باشیم یا این دو مسابقه را اولویت‌بندی کنیم اما با همه شرایط را در نظر می‌گرفتیم. در آن بازی محرم نویدکیا به میدان نرفت، سوکای ۳۰ دقیقه خلعتبری ۷۰ دقیقه، فرشید طالبی و احسان حاصفی هم یک نیمه بازی کردند. البته این کرانچار است که تشخیص می‌دهد چه بازیکنی برای کدام بازی به میدان رود و خودش هم علتش را می‌داند.

** نویدکیا مقابل الاهلی بازی نکرد که بتواند برابر استقلال بازی کند

سرپرست سپاهان در پاسخ به این سوال که علت بازی نکردن نویدکیا چه بود، خاطرنشان کرد: البته ما پیش‌بینی شکست به این سنگینی را نمی‌کردیم اما اگر محرم مقابل الاهلی بازی می‌کرد، شانس بازی کردنش برابر استقلال بسیار پایین می‌آمد. الاهلی تیم خوبی است و باید این واقعیت را بپذیریم که فوتبال آنها نسبت به قبل خیلی پیشرفت کرده است. قبلا این طور نبود اما الان که در یک سال گذشته فوتبال ما در برنامه‌ریزی‌ها یک کار مثبت نکرده، آنها خیلی رشد داشتند. الاهلی یکی از بازیکنانش به نام سزار را با مبلغ ۱۰ میلیون یورو خریده و این بازیکن همان فوتبالی که در اروپا انجام می‌داد را با همان کیفیت در آسیا انجام می‌دهد. تفاوت بودجه تیم‌ها بسیار متفاوت از هم است.

** ظرف یکی، دو هفته که نمی‌توانیم مثل اروپا حرفه‌ای شویم

وی با اشاره به تاثیر فشردگی بازی‌ها بر قوای جسمانی بازیکنان، به ایسنا گفت: فاصله کم بین بازی‌ها قطعا در قوای جسمی بازیکنان اثر می‌گذارد. پای صحبت که می‌شود می‌گویند در فوتبال اروپا تیم‌ها هر چهار روز یکبار بازی می‌کنند و ما هم اگر می‌گوییم حرفه‌ای هستیم، باید به این شرایط عادت کنیم. آخر ظرف یکی، دو هفته که نمی‌شود عادت کرد! نمی‌توان به یکباره از تیم‌ها بخواهیم کاملا حرفه‌ای باشند.

** چرا مسابقه ما در هفته‌ سی‌وسوم لیگ همزمان با سایر بازی‌ها نیست؟

خوروش با انتقاد از برنامه‌ریزی‌ها افزود: اگر حرفه‌ای هستیم، کجای دنیا در این مقطع از لیگ، مثل ما دو، سه روز پیش تاریخ هفته سی‌وسوم و سی‌وچهارم لیگ را تعیین می‌کنند؟! تازه آیین‌نامه می‌گوید باید دو هفته پایانی لیگ همزمان باشد که بازی سپاهان در هفته سی‌وسوم این گونه نیست! ما گفتیم هفته‌ سی‌وسوم را ۳۰ فروردین، سی‌وچهارم را ۱۵ اردیبهشت و فینال جام حذفی را ۲۰ اردیبهشت برگزار کنید.

** از سازمان لیگ درخواست کردیم فینال جام حذفی را ۱۵ اردیبهشت برگزار کند

وی از ارسال نامه درخواستی سپاهان به سازمان لیگ برای تغییر تاریخ فینال جام حذفی از ۱۴ به ۱۵ اردیبهشت خبر داد و به ایسنا گفت: واقعا چه دلیلی دارد ما با پرسپولیس یک روز زودتر از بازی استقلال و فولاد در لیگ، بازی کنیم؟! جز اینکه شاید می‌خواستند تکلیف فولاد تا حدی مشخص شود که آیا برای آسیایی شدن با تمام قوا مقابل استقلال بایستد یا خیر؟! این شبهه‌ها وجود دارد و ما از سازمان لیگ می‌خواهیم این بازی را حداقل همزمان با هفته سی‌وسوم لیگ برگزار کنند.

** هنوز درباره میزبان فینال جام حذفی به نتیجه نرسیدیم

سرپرست سپاهان در واکنش به اینکه برای برگزاری فینال جام حذفی در مشهد چه نظری دارید نیز اظهار کرد: این قضیه در جلسه کادرفنی و هیات مدیره باشگاه مشخص می‌شود و من هنوز اطلاعی ندارم اما اگر دو باشگاه روی ورزشگاه بی‌طرف به توافق برسند که هیچ در غیر این صورت هم قرعه‌کشی می‌شود.

** تماشاگران آذری برای حمایت از سپاهان به ورزشگاه آزادی بیایند

خوروش از تماشاگران آذری خواست تا برای تشویق سپاهان در بازی با استقلال به استادیوم آزادی بیایند و در پیش‌بینی‌اش از بازی با استقلال، گفت: فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است اما سپاهان در نیمه‌نهایی جام حذفی بازی خوبی برابر استقلال انجام داد. امیدوارم به اندازه همان بازی تماشاگران حامی سپاهان به ورزشگاه بیایند. برای بازی فردا ۲۵ اتوبوس از هواداران سپاهان به استادیوم آزادی می‌آیند و امیدوارم آذری‌ها هم مثل بازی گذشته برای حمایت از سپاهان بیایند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391