برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خوروش: چرا فسخ‌نامه توزی و ردی را منتشر نمی‌کنند؟

جمعه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۸ — فارس

سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: ما می‌گوییم قرارداد توزی و ردی فسخ نشده است چرا که اصولا قرارداد زمانی فسخ می‌شود که از لحاظ مالی دو طرف به توافق برسند.

رسول خوروش

رسول خوروش در مورد شکایت باشگاه سپاهان و اعتراض به بازی کردن فرهاد مجیدی گفت: هنوز به ما در این ارتباط جوابی داده نشده است. ما می گوییم قرارداد توزی و ردی فسخ نشده است چرا که اصولا قرارداد زمانی فسخ می‌شود که از لحاظ مالی دو طرف به توافق برسند. مگر اینکه دعوا را پیش قاضی ببرند و با استناد به مدارک قاضی رای به فسخ قرارداد بدهد.

وی افزود: فرض می‌کنیم سازمان لیگ و یا کمیته انضباطی اعلام فسخ قرارداد این دو بازیکن را کرده است. می‌خواهیم بدانیم با استناد به کدام مدارک چنین رایی صادر شده است. یا مدرکی وجود ندارد و اگر هم وجود داشته مدرکی جعلی بوده است. اگر هم تمامی کارها به صورت درست انجام شده چرا ۳ روز است جواب ما را نمی‌دهند و با منتشر کردن فسخ‌نامه به حواشی پایان داده نمی‌شود.

سرپرست سپاهان تاکید کرد: منتظر جواب فدراسیون فوتبال هستیم و بسیار عجیب است که با توجه به درخواست‌ها چرا هنوز این فسخ‌نامه انتشار داده نمی‌شود تا به شائبه‌ها پایان داده شود.

وی در مورد اینکه در صورت به جواب نرسیدن و عدم پیگیری در داخل کشور آیا به مراجع بین‌المللی رجوع می کنند، اظهار داشت: مطمئنا اگر به جوابی نرسیم این کار را انجام خواهیم داد.

خوروش در مورد اینکه چرا جمشیدیان با آنها به رشت سفر نکرده است و وضعیت مصدومیت بینی سوشاک، گفت: جمشیدیان مصدوم است و به دلیل اینکه نمی‌توانست بازی کند در سفر به رشت تیم را همراهی نکرده است. سوشاک نیز احتمال دارد با بهره بردن از تجهیزات پزشکی و ماسک در صورت نیاز امروز برای سپاهان به میدان برود.

سرپرست سپاهان در مورد سفر ماجدی به خوزستان و شائبه‌هایی که این سفر در آستانه بازی استقلال و فولاد ایجاد کرده است،گفت: در این ارتباط هیچ صحبتی ندارم و به این مسائل ورود نمی‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391