برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قوچان نژاد: مثل دیدار با لبنان بازی کنیم کویت را شکست می‌دهیم

یکشنبه، ۴ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۰۰:۱۰ — فارس

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: مثل دیدار مقابل لبنان بازی کنیم کویت را شکست می‌دهیم.

رضا قوچان نژاد

رضا قوچان در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی با سایت رسمی فدراسیون مصاحبه ای انجام داده است.

وی در ابتدا در خصوص شرایط تیم ملی گفت: خوشبختانه همانطور که دیدید در حال حاضر بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند و به خوبی تمرینات را زیر نظر کادر فنی انجام می دهند و البته در دو روز اول به دلیل اینکه همه پیش از آمدن به تیم ملی بازی داشتند و خسته بودند و از راه رسیده بودند نسبت به امروز تمرینات را به راحتی انجام ندادند و شکر خدا امروز بچه‌ها با توجه به تطبیق با شرایط آب و هوا و رفع خستگی تمرینات را به خوبی انجام دادند و امیدوارم تا بازی کویت این آمادگی را داشته باشیم و یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم.

بازیکن تیم ملی در خصوص دیدار با کویت گفت: بازی آسان در دنیا وجود ندارد و همه بازیها سخت هستند و شرایط ویژه خودشان را دارند و البته بستگی به خودمان هم دارد، یعنی اگر مانند بازی قبلی مان با لبنان شروع کنیم و مثل آن بازی عملکرد خوبی داشته باشیم، انشاءالله می توانیم این بازی را ببریم و نباید فکر کنیم بازی راحتی است و باید از ابتدای بازی با تمام تلاش بازی کنیم که بتوانیم بازی را با نتیجه خوب به نفع خودمان به اتمام برسانیم.

قوچان نژاد در ادامه گفت: از طرف خودم و همه بازیکنان تیم ملی ایران می‌خواهم سال نو را به همه هموطنانم در ایران تبریک بگویم و آرزوی موفقت برایشان دارم.

وی در پایان در خصوص سال گذشته اش گفت: من هیچوقت از عملکردم راضی نیستم، چون هر روز باید بهتر بشوم و بهتر بازی کنم و تلاشم را دو برابر کنم، چرا که هیچ کس کامل نیست و برای اینکه پیشرفت کند باید فعالیت بیشتر و جدی تری انجام دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391