برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مایلی‌کهن: باختیم اما با شرف بازی کردیم

دوشنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۷ — فارس

سرمربی تیم فوتبال گهر دورود گفت: ما در مقابل تیم فوتبال آلومینیوم هرمزگان باختیم اما با شرف بازی کردیم.

محمد مایلی کهن

محمد مایلی‌کهن در نشست خبری پس از بازی دو تیم فوتبال گهر دورود و آلومینیوم هرمزگان که در ورزشگاه تختی شهرستان دورود لرستان برگزار شد، گفت: ما در این بازی چندین موقعیت گل داشته‌ایم اما باز شانس با ما یار نبود.

وی با اشاره به اینکه در جمعه گذشته گهر دورود بازی سختی را در مقابل استقلال برگزار کرد، افزود: در این بازی دو تا از بچه‌های ما دو اخطاره بودند و نمی‌توانستند بازی کنند به همین دلیل ما دفاع وسط نداشتیم.

مایلی‌کهن با اشاره به اینکه گهر دورود متعلق به همه ایرانیان است، گفت: گهر دورود اگر مورد حمایت قرار می‌گرفت با این بچه‌هایی که دارد امروز باید در رده‌های بالای جدول آن را می‌دیدیم.

وی به گوشه‌ای از مشکلات تیم گهر اشاره کرد و گفت: هنوز مشکلات تیم گهر دورود برطرف نشده اما برخی از مسئولین در این زمینه اظهارنظرهایی می‌کنند که به نظر می‌رسد که به جای این اظهارنظرها بهتر است گوشه‌ای از این مشکلات را برطرف کنند.

مایلی‌کهن ضمن تقدیر و تشکر از همه مردم شهرستان دورود گفت: من قول دادم که به ورزشگاه تختی دورود کمک کنیم و تا حدودی به این قول خود وفا کرده‌ام.

وی با اشاره به اینکه طی شش ماه گذشته که در خدمت مردم شهرستان دورود بوده‌ام جز خوبی هیچی از آنها ندیده‌ام، گفت: تماشاگر‌های دورودی الگویی برای سایر تماشاچی‌ها در سطح کشور هستند.

مایلی‌کهن با اشاره به اینکه بعضی‌ها می‌خواهند به بازیکنان توهین کنند، یادآور شد: اجازه نمی‌دهم هیچکس به بازیکنان تیم گهر توهین کند زیرا اینها از جان خود نیز برای این تیم مایه گذاشته‌اند.

سرمربی تیم فوتبال گهر دورود گفت: علی‌رغم همه مشکلاتی که این تیم دارد امروز با تمام توان در مقابل تیم آلومینیوم هرمزگان بازی کرد.

مایلی‌کهن یادآور شد: برخی از بازیکنان مانند عمار نیک‌کار نمی‌خواستند داخل زمین بروند که رفتند و از جان خود مایه گذاشتند.

وی افزود: ما در مقابل مردم دورود شرمنده‌ایم اما بازیکنان بیش از آنچه در توانشان بود بازی کردند.

مایلی‌کهن گفت: همین میلاد میداودی که تک‌گل آلومینیوم هرمزگان را به ثمر رساند سابقه آن را مطالعه کنید و ببینید با چه مبلغی بازی می‌کند.

وی در ادامه از همه تماشاچی‌های شهرستان دورود که تیم گهر را با توجه به اینکه سقوط آن به لیگ یک حتمی شده، تشویق کردند، تقدیر و تشکر کرد.

مایلی‌کهن در ادامه گفت:‌ همه مشکلات تیم گهر را نباید به گردن هدایتی بیندازیم زیرا وی برای این تیم زحمت فراوانی کشیده است.

سرمربی تیم فوتبال گهر دورود گفت: این تیم از همان روز اول فاقد هرگونه تشکیلات بود و مشکل هدایتی هم این بود که این تشکیلات را شکل نداد اما برای این تیم زحمات زیادی کشیده است.

لازم به ذکر است دیدار دو تیم گهر دورود و آلومینیوم هرمزگان با نتیجه یک بر صفر به سود آلومینیوم هرمزگان به پایان رسید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391