برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی: تشویق فرهاد اعتراضی بود

جمعه، ۲۳ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۰۳ — فارس

سرپرست تیم استقلال پس از برتری تیمش مقابل گهر گفت: همه در کنار هم برای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم اما تماشاگران با تشویق مجیدی او را روبروی تیم قرار دادند.

میرشاد   ماجدی

میرشاد ماجدی پس از برتری دو بر صفر استقلال مقابل گهر دورود گفت: بازی خوبی بود و دوست داشتیم که هواداران نیز در این دیدار در کنار ما بودند. اما متاسفانه این موضوع میسر نشد.

وی ادامه داد: من قبل از بازی با الهلال هم مصاحبه کردم و گفتم حضور هواداران در ورزشگاه باید به نفع تیم باشد و نباید با پرتاب ترقه و یا دیگر کارها برای تیم‌ها حاشیه ایجاد کرد که خیلی‌ها نسبت به مصاحبه من واکنش نشان دادند و از آن ناراحت شدند.

سرپرست تیم استقلال ادامه داد: یک تیم شامل بازیکنان، کادر فنی و کادر اجرایی است و اگر یک نفر را به طور خاص تشویق کنیم آن را جلوی دیگران بد می‌کنیم و در حقیقت آن فرد را جلوی تیم قرار می‌دهیم. ما همه در کنار هم هستیم و برای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم.

وی ادامه داد: فرهاد مجیدی بازیکنی است که من خودم شخصا به او علاقمندم اما وقتی که اینگونه او را تشویق می‌کنند در حقیقت دارند او را روبروی استقلال قرار می‌دهند. آنطور تشویق کردن تشویق اعتراضی است و به نظرم این کارها، قشنگ و حرفه‌ای نیست و باید در یک جا جلوی آن گرفته شود.

ماجدی در مورد بیانیه مایلی‌کهن نیز گفت: نظر ایشان قابل احترام است اما ساخت ورزشگاه یک کار فرهنگی نیست بلکه یک کار زیرساختی است. وقتی مایلی‌کهن چنین پیشنهادی کرد ما هم از آن استقبال کردیم اما هنگامی که کمیته انضباطی ما را نپذیرفت دیگر ما نمی‌توانستیم کاری انجام دهیم.

وی ادامه داد: قبل از اینکه به دورود برویم از حضور در آنجا هراس داشتیم ولی وقتی در آنجا حضور یافتیم دیدیم که چگونه و به چه خوبی از ما میزبانی کردند.

سرپرست تیم استقلال تصریح کرد: خیلی از کارها حرفه‌ای نیست که می‌توان از آن جمله به محروم کردن تماشاگران و پرتاب نارنجک اشاره کرد. برای مایلی‌کهن خیلی احترام قائلم اما سعی می‌کنم بیشتر روی تیم خودم تمرکز کنم زیرا کسی که در دنیای حرفه‌ای است، خودش می‌داند چگونه صحبت کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391