برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مرگ تدریجی یک رویا

دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۷ — باشگاه خبرنگاران

فوتبال آبادان همیشه از قطب های فوتبال کشور بوده است اما صنعت نفت این روزها چندان احوال خوشی ندارد.

تیم صنعت نفت آبادان

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که دومین فصل خود را در لیگ برتر تجربه می‌کند در این فصل هم با فرازونشیب های فراوانی در حال رسیدن به ایستگاه پایانی لیگ برتر است هرچند خطر سقوط به دسته اول همچنان این تیم را تهدید می کند.

این تیم ابتدا با کاستا حضور در این فصل را آغاز کرد . سپس با کاسیمیروی پرتغالی لیگ را ادامه داد. بعد از آن این تیم به استفاده از مربیان بومی رو آورد . با این حال وضع چندان خوبی در لیگ ندارد .

در ادامه علی فیروزی سرمربی صنعت نفت در مورد وضعیت فعلی این تیم به خبرنگار باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: در این شرایط هیچ کس هدایت این تیم را قبول نمی کرد اما ما تلاش می کنیم در صنعت نفت اتفاقات خوبی بیفتد و بتوانیم این تیم را به جایگاه واقعی اش برسانیم.

وی افزود: کسانی باید جوابگوی مردم باشند که به کاسمیرو پول دادند و باعث شد این تیم به این حال و روز بیفتد زیرا مشخص است در گذشته در این تیم تمرینات اصولی صورت نگرفته است .

در پایان باید تصریح کرد: صنعت نفت امسال با چالش های زیادی مواجه بوده از کمبود بودجه و مشکلات مالی گرفته تا از دست دادن بازیکنان موثر خود و همچنین تغییرات پی در پی در کادر فنی و مدیریت که باعث شد این تیم خطر سقوط را احساس کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391