برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مشکل پور:خدایا معجزه ای بفرست تا سقوط نکنیم!

شنبه، ۳ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۵۲ — گل

با انتخاب سعیدسلامات ، تمرینات نفت از پس فردا با سرمربی جدید آغاز می شود .

سجاد مشکل‌پور

سجاد مشکل پور مدافع این تیم ،که باید خودش را آماده کار با چهارمین مربی فصل بکند ، هنوز سقوط تیمش را باور ندارد. وقتی از او درباره آرزوهای امسالش می پرسیم می گوید :" از خدا می خواهم کمک کند شاید با یک معجزه در لیگ بمانیم."اما آیا معجزه هم بشود نفت می ماند؟

آقای مشکل پور باز هم یک مربی جدید...

به هرحال ما عادت داریم. البته آقای سلامات از قدیمی های فوتبال خوزستان هستند و امیدوارهستیم امسال را با آبرو تمام کنیم.

از بین سه مربی قبلی با کدام شان روزهای بهتری داشتید؟

والله نفت در هیچ دوره ای از نظر نتیجه خوب نبود. کلا امسال سال ما نبود... شرمنده مردم آبادان شدیم. البته ما همیشه خوب بازی کردیم اما نتیجه نگرفتیم. مثلا بازی استقلال در خانه و تهران یا بازی پرسپولیس در آبادان . این‌ها را گفتم که همه تماشایش کرده اند . ما خوش شانس نبودیم والا باید می ماندیم.

ظاهرا باید خودتان را آماده بازی در لیگ یک بکنید .

نباید این حرفها را بزنم چون می گویند در باد قدیم خوابیده ایم اما آبادان مهد فوتبال ایران بوده و باید یک تیم در لیگ برتر داشته باشد . فکر نکنم هیچ تیمی در لیگ برتر این همه بازیکن بومی داشته باشد . تیم ما ۱۹ تا بازیکن بومی دارد که ۱۰تا از امیدها و تیمهای پایه با هم بودیم مثلاً من و حسین بغلانی هر دو متولد ۱۳/۵/۱۳۶۹ هستیم وهر دو در یک روز و یک ماه و یک سال به دنیا آمدیم و در یک تیم هم هستیم؛ اما نفت امسال اسیر مسائل غیر فوتبالی شد.

کدام فوروارد در لیگ تورا اذیت کرده است؟

در لیگ امسال همه در یک سطح بودند اما فونیکه سی در تیم خودمان در تمرینات واقعاً اذیتم میکرد و ابراهیم توره در سپاهان که بود عالی بود .

حرف خاصی نداری؟

از خدا می خواهم کمک کند شاید با یک معجزه در لیگ بمانیم تا آنها شاد شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391