برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

موافقت کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال با درخواست مربیان ایرانی تیم ملی

شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۱ — مهر

کمیته فوتسال با درخواست مربیان ایرانی تیم ملی برای حضور همزمان در تیم ملی و باشگاه‌های لیگ برتری موافقت کرد.

پس از آنکه "خسوس کاندلاس" سرمربی اسپانیایی تیم ملی فوتسال در جلسه با مسئولان کمیته فوتسال اعلام کرد با دستیاران ایرانی خود به کارش در تیم ملی ادامه می‌دهد، بحث فعالیت همزمان این مربیان در باشگاه‌ها هم مطرح شد. به این ترتیب تعدادی از این مربیان همانند رضا لک این موضوع را ابتدا با "خسوس کاندلاس" سرمربی تیم ملی در میان گذاشتند. خسوس هم با اعلام موافقت اولیه خود با این درخواست، موافقت نهایی را به نظر کمیته فوتسال منوط کرد.

کمیته فوتسال هم پس از بررسی شرایط مربیان ایرانی، با درخواست آنها برای فعالیت در باشگاه‌ها موافقت کرد. سید رضا افتخاری سرپرست کمیته فوتسال با بیان این مطالب به خبرنگار مهر گفت: چند باشگاه هم درباره این موضوع از کمیته فوتسال استعلام کردند. ما هم به آنها گفتیم مشکلی در این خصوص نیست ولی اولویت این مربیان باید تیم ملی باشد. پیشنهاد ما این بود تا باشگاه‌هایی که خواهان به خدمت گرفتن مربیان ایرانی تیم ملی هستند، دستیاران این مربیان را معرفی کنند و آنها کار آماده سازی باشگاه‌ها را در دست بگیرند تا مسابقات آسیایی تمام شود و مربیان تیم ملی به باشگاه‌ها اضافه شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391