برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امید نمازی: امیدوارم در سال ۹۲ جام جهانی را پیشکش کنیم

شنبه، ۳ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۴ — ایسنا

مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: هشت بازی تیم ملی کویت را آنالیز کردیم و با شناخت کاملی به دیدار این تیم می‌رویم.

امید نمازی

امید نمازی درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال ایران که در اردوی آماده سازی امارات بسر می‌برد، اظهار کرد: خوشبختانه شرایط تیم ملی خوب است و تمرینات خوبی را در دوبی انجام دادیم و تمرینات را به گونه ای طراحی کرده ایم که بتوانیم به اهدافی که مد نظر کادر فنی است برسیم و امیدواریم هرچه به دیدار با کویت نزدیک تر می شویم هماهنگی بازیکنان با هم بیشتر شود تا از این طریق بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و در نهایت موفقیت تیم ملی حاصل شود.

نمازی درباره با دعوت بازیکنان جدید به تیم ملی گفت: همانطور که پبش از این هم گفته ایم هدف کادر فنی و بخصوص سرمربی تیم ملی این است که بتوانیم از همه پتانسیلی که در اختیار تیم ملی است، استفاده کنیم و به همین دلیل بازیکنان ایرانی را که امکان استفاده از آنها را داریم، به تیم اضافه می کنیم و بازی‌هایشان را زیرنظر می گیریم و آنهاییکه بتوانند به هدف ما که رسیدن به جام جهانی و حتی بعد از آن است و به ما کمک کنند به تیم ملی اضافه کنیم تا از این طریق راندمان تیم را افزایش دهیم.

وی در مورد دیدار روز ششم فروردین مقابل کویت گفت: هنوز موفق به دیدن دیداری که کویت با فلسطین انجام داده نشده ایم، اما خوشبختانه آشنایی خوبی با این تیم داریم و حدود هشت بازی از آخرین بازیهای این تیم را دیده و آنالیز کرده ایم و شرح وظایف تک تک بازیکنان این تیم و کیفیت بازی آنها را در زمین میدانیم. در دو سه روز آینده آنالیز کویت را به طور کامل در اختیار بازیکنان قرار خواهیم داد تا آشنایی خوبی با این تیم پیدا کنند.

نمازی در ادامه ضمن بیان گوشه ای از برنامه های تیم ملی برای سه دیدار مهم پیش از جام جهانی گفت: درهای تیم ملی بروی همه باز است و تا روز آخر پیش از بازیها به دنبال گروهی که مارا همراهی خواهند کرد، هستیم تا ترکیب نهایی که بیشترین کمک را به ما خواهد کرد شناسایی کنیم و لیگ را با دقت زیر نظر خواهیم گرفت و آنالیز کردن حریفان را با جدیت انجام خواهیم داد و هر چند با همه آنها بازی داشته ایم به آن اکتفا نمی کنیم و به دنبال بازیهای جدید آنها خواهیم بود تا فیلم آنها را ببینیم و با آمادگی کامل به دیدار آنها برویم.

مربی تیم ملی در پایان ضمن تبریک نوروز به همه ایرانیان گفت: امیدوارم که سال ۱۳۹۲، سال خوبی برای همه هموطنان عزیزم باشد و به نمایندگی از اعضای کادر فنی عید نوروز را به همه آنها تبریک می گویم و امیدوارم بتوانیم در سال پیش رو رفتن به جام جهانی را به مردم عزیز پیشکش کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391