برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیرزاده: کنارگذاشتن برق شیراز طبق آیین‌نامه انضباطی است

دوشنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۶ — فارس

رئیس کمیته تدوین و مقررات فدراسیون فوتبال گفت: کنارگذاشتن تیم فوتبال برق شیراز از لیگ دسته اول طبق آیین‌نامه انضباطی است.

هوشنگ نصیرزاده

هوشنگ نصیرزاده درمورد حذف برق شیراز از لیگ دسته اول عنوان کرد: تا سال ۸۹ اگر تیمی در دور اول بازی‌ها ۲ بازی حضور پیدا نمی‌کرد به طور کامل از لیگ کنار گذاشته می‌شد و اگر در دور دوم از مسابقات انصراف می‌داد نتایج دور اول به قوت خود باقی بود و فقط در دور دوم نتایج تغییر می‌کرد.

وی افزود: از سال ۸۹ به بعد با تغییر آیین‌نامه انضباطی قرار شد اگر تیمی در دو بازی حضور پیدا نکرد تصمیم‌گیری در مورد آن منوط به نظر کمیته انضباطی است. به همین دلیل تیم برق شیراز از جدول کنار گذاشته شده و تصمیم کمیته انضباطی غیر قانونی تلقی نمی‌شود.

رئیس کمیته تدوین و مقررات فدراسیون فوتبال تاکید کرد: اگر برق شیراز در آخرین بازی خود نیز حاضر نمی‌شد و تعداد عدم حضور این تیم در بازی‌ها به ۲ می‌رسید تصمیم فعلی کمیته انضباطی موجه جلوه می‌کرد. کنارگذاشتن برق شیراز از جدول طبق آیین‌نامه انضباطی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391