برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیر زاده: تماشاگران استقلالی محروم نخواهند شد

چهارشنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۰ — باشگاه خبرنگاران

سرپرست کمیته تدوین مقررات حقوقی فدراسیون فوتبال گفت: کمیته انضباطی کنفدراسیون آسیا استقلال را به خاطر رفتار نا مناسب تماشاگرانش جریمه نقدی خواهد کرد

هوشنگ نصیرزاده

هوشنگ نصیر زاده سرپرست کمیته مقررات حقوقی فدراسیون فوتبال افزود: چنانچه بازیکنان با تماشاگران در میانه دیدار باعث تعطیلی بازی شوند میزبان بازنده اعلام خواهد شد و بازی بعدی محکوم به عدم حضور تماشاگرانش می شود.

وی درادامه بیان داشت: اگر بازیکنان یا تماشاگران اسباب توقف بازی را فراهم آورند و داور بازی بعد از چند دقیقه توقف بازی را ادامه بدهد تیم میزبان فقط جریمه نقدی شده و تذکر دریافت خواهد کرد.

نصیر زاده بیان داشت: به نظر می رسد که کمیته انضباطی کنفدراسیون آسیا فقط جریمه نقدی و تذکر به باشگاه استقلال را مد نظر قرار دهد بر اساس تکرار این بی انضباطی‌ها در نوبت بعدی می تواند باعث محرومیت تماشاگران استقلال شود.

وی در خصوص حکم قطعی محرومیت کی روش گفت: طبق بند سه ماده ۳۳ اگر نصف محرومیتی پاک شده باشد نیم دیگر را باید تعلیق کرد.
وکیل فدراسیون فوتبال استدلالهای قوی ارائه داد اما فیفا آن را نپذیرفته است.

وی تصریح کرد: بر این اساس فیفا محرومیت کی روش را به بازی بعدی هم گسترش داده تا هر در جلسه محرومیت پایان یابد.

نصیر زاده در پایان خاطر نشان کرد: به طور حتم نفوذ قطری‌ها بیشتر از بند ۳ ماده ۳۳ است که مانع کاهش محرومیت کی روش شدند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391