برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نویدکیا: هیچ کس زحمات حاج صفی را فراموش نمی کند

شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۱ — گل

محرم نویدکیا هم که باشی در معرض شکست و باختی . مثل آنچه که دیروز در رشت رخ داد. شهری که رویای قهرمانی اصفهان را مثل یک خورام خوشمزه بلعید...

محرم نویدکیا

محرم که کم حرف می زند درباره یاخت می گوبد: متاسفانه شکست بدی در رشت تحمل کردیم . آن هم در بازی ای که حدقل سهم ما مساوی بود. به نظر من با احترام به داماش ما می توانستیم برنده این بازی باشیم.

وقتی از اشتباه حاج صفی سئوال می کنیم ، می گوید: بعد از پایان بازی حاج صفی اصلا حال خوبی نداشت .او خودش را مقصر باخت می دانست. ما هم سعی کردیم تا او را ریکاوری کنیم ولی تا ساعت‌ها ناراحت بود.اما اشتباه جزئی از فوتبال است و این اشتباه را هر کس دیگری غیر از حاج صفی هم می توانست انجام دهد.

او با رد شایعات پس از مسابقه به سوابق هم تیمی اش اشاره می‌کند و می گوید: احسان در طول فصل برای تیم سپاهان عالی کارکرده و زحمات او هرگز از یاد هواداران سپاهان نخواهد رفت.

کاپیتان تیم سپاهان در خصوص شانس این تیم برای قهرمانی هم به سایت اسپرت گفت: واقعیت این است که فعلا استقلال شانس بیشتری نسبت به ما دارد. اما این دلیل نمی شود که ما نا امید شده و دست از تلاش بکشیم. ما هنوز هم برای قهرمانی شانس داریم و تا زمانی که شانس داشته باشیم برای رسیدن به قهرمانی تلاش می کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391