برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

۸+۱ نکته درباره سعید مظفری زاده؛ مولوی خوانی مرد موطلایی

دوشنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۰۲:۰۱ — گل

هوشنگ نصیرزاده علاوه بر اینکه کارشناس داوری درجه یکی است ، دوست نزدیک سعید مظفری زاده داور بازی فردای استقلال - سپاهان است . داور خوش تیپی که آبی‌ها و زردها به یک اندازه از او دل ناخوشی دارند!

سعید مظفری زاده

۱- شاید دقت نکرده باشید ولی رفتاری که با سعید در لیگ می شود عین رفتاری است که با یک داور خارجی می شود. در واقع زمانی که مظفری زاده داور یک بازی است گویا یک داور خارجی سوت می زند.

۲- سعید مظفری زاده چند امتیاز دارد که خیلی از داوران شاید نداشته باشند. قد او با بلند قدترین بازیکنان فوتبال برابری می کنند و چهره خوبی که دارد باعث می شود اطاعت پذیری را نزد بازیکنان بالا ببرد .

۳- سعید به خاطر تحصیلات عالیه ای که دارد از ادبیات خوبی در برخورد با بازیکنان استفاد می‌کند و همین در لیدری بازی به او کمک می کند.

۴- اوکاملا بی حاشیه است و معمولا در برد رسانه ای هم نیست برای همین توانسته در سایه به راحتی حرکت کند. او ارتباط خوبی با تماشاگران خشمگین ورزشگاه برقرار می‌کند برای همین مسابقات مهم کشور را به او می سپارند. استقلال و سپاهان و تراکتور و بازی های متقابل این سه تیم. این به مفهوم این است که کمیته داوران به این داور ۳۹ ساله اعتماد دارد.
۵- سعید مظفری زاده توسط برخی از تماشاگران متهم به پرسپولیسی بودن است ولی سوابق نشان می دهد که ایشان بازیکن استقلال یزد بوده است. به هر صورت در طول مسابقه داوران حاضران نیستند ادامه زندگی خود را در دنیای فوتبال به نتیجه یکی از تیم‌ها بفروشند. همان طور که علی دایی بازیکن استقلال اردبیل بوده و بعدا در پرسپولیس بازیگری و مربیگری کرده است.

۶- آنهایی که از نزدیک سعید مظفری زاده را می شناسند می دانند که او بیشتر به مطالعه و ماهی گیری و اتومبیلرانی و شعرهای مولوی علاقه مند است تا تغقیب نتایج تیم های استقلال و پرسپولیس که فقط برای تماشاگران اهمیت دارد.

۷- اولین بازی مهم سعید مظفری زاده دردوران داوری همین بازی استقلال و سپاهان بوده است . بازی ای که با جنجال شدیدی همراه بود ؛ البته سعید خیلی از آن جنجال فاصله داشت.

۸- خوش تیپ است. خوش تیپ ترین داور ایران .

۹- در کار ساخت وساز است و ثروتمند است و همین مسئله به او اعتماد برخورد با بازیکنان فوتبال را می دهد. البته بازیکن‌ها هم می دانند سعید آدم حسابی است .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391