برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حاشیه‌ بازی پرسپولیس و داماش: حضور ۱۰ هزار نفر در ورزشگاه عضدی

شنبه، ۱۷ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۶ — فارس

در شرایطی که حدود یک ساعت مانده به بازی پرسپولیس و داماش حدود ۱۰هزار نفر در ورزشگاه شهید عضدی هستند.

تیم‌های پرسپولیس و داماش در چارچوب مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه عضدی رشت به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

*از ساعت ۱۳:۲۰ امروز در شرایطی که از ساعت ۱۰ بلیت‌فروشی آغاز شده بود، هواداران به داخل ورزشگاه رفتند.

*در حال حاضر نیز صف‌های طولانی هواداران داماش در دو گیشه مخصوص بلیت‌فروشی برای این تیم وجود دارد و هواداران در حال خریدن بلیت هستند.

*شرایط داخل ورزشگاه نیز طوری است که در حال حاضر حدود ۱۰هزار هوادار داماشی که بیشتر لباس‌های آبی بر تن دارند در داخل ورزشگاه نشسته‌اند. البته حدود ۸۰۰ هوادار قرمزپوش نیز در ورزشگاه هستند.

*تنش میان هواداران دو تیم از همین الآن که سه ساعت مانده به شروع بازی در ورزشگاه دیده می‌شود، شعار علیه یکدیگر و مسائل مختلف در ورزشگاه شنیده می‌شود.

*بازار فروش فلافل نیز در مقابل ورزشگاه حرف اول را می‌زند. هوادارانی که از صبح امروز منتظر ورود به ورزشگاه بودند با آمدن ظهر برای خوردن غذا دست به کار شدند.

*مالکی رئیس هیئت‌مدیره پرسپولیس نیز امروز ظهر به اردوی قرمزپوشان آمد و دقایقی با آنها گفت‌وگو و سپس نهار خورد. مالکی برای بازیکنان پرسپولیس نیز آرزوی موفقیت کرد.

*هوای رشت که امروز صبح آفتابی و بسیار گرم بود در حال حاضر در حال ابری شدن است.

*مقابل هتل پرسپولیسی‌ها نیز با توجه به نیروی انتظامی از حضور هرگونه افراد خودداری می‌شود.

*طبل، سنج و دهل ابزار تشویق هواداران و لیدرهای تیم داماش است که با خود به داخل ورزشگاه می‌برند.

*از آوردن هرگونه اشیاء مانند روزنامه، بطری آب و مواد پرتابی توسط نیروهای انتظامی خودداری می‌شود. امروز مأموران نیروی انتظامی در هنگام ورود هواداران به داخل ورزشگاه چند مرتبه آنها را می‌گردند تا اشیایی به داخل ورزشگاه برده نشود.

*در شرایطی که حدود ۲ساعت و ۳۰ دقیقه مانده به بازی در ورودی هواداران پرسپولیس که در قسمت جنوبی ورزشگاه است بسته شد. دلیل این موضوع نیز پر شدن ۱۰ درصد از ورزشگاه عضدی که متعلق به پرسپولیسی‌ها بود است.

*به همین دلیل حدود ۵۰۰هوادار پرسپولیس که پیراهن قرمز و پرچم قرمز در دست دارند از ورودشان به داخل ورزشگاه جلوگیری شد. این هواداران بلیت در دست دارند اما اجازه ورود را ندارند. برخی از این هواداران دست به دامن لباس‌های آبی و پرچم‌ها شده‌اند که با خرید و پوشیدن آنها به داخل داماشی‌ها بروند و بازی را از نزدیک تماشا کنند.

اما از گیشه‌های بلیت‌فروشی مخصوص داماشی‌ها باید گفت که همچنان صف‌های طولانی حرف اول را می‌زنند و هواداران داماش در حال خریدن بلیت هستند. در حال حاضر در ورزشگاه ۱۵هزارنفری عضدی حدود ۱۳ هزار نفر حضور دارند و در حال گوش کردن موزیک‌های مختلفی که برای آنها پیش‌بینی شده هستند.

*اسکوربورد ورزشگاه نیز بازی‌های داماش و گل‌زنی‌های مهاجمان خود را به تصویر می‌کشد و همین موضوع باعث شده تا هواداران این تیم به وجد آیند.

*بر خلاف دفعات گذشته در شرایطی که حدود ۲ساعت و نیم مانده به بازی نظم و انضباط بسیار دقیقی در مقابل در ورزشگاه عضدی حکم‌فرما است و خبرنگاران به راحتی می‌توانند برای پوشش خبری این بازی کارهای خود را انجام دهند.

*۱۰ لیدر پرسپولیس نیز که از تهران برای این بازی به رشت آمده‌اند مأمور ساماندهی هواداران پرسپولیس شده‌اند.

*بین هواداران پرسپولیس و داماش مأموران نیروی انتظامی نشسته‌اند تا نزدیکی هواداران این دو تیم باعث نشود آنها با یکدیگر درگیری پیدا کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391