برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمله تند رهبری فر به میناوند، یحیی و ترابیان: من هم به یحیی می گفتم قربونت برم، کمکش می شدم!

چهارشنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۷ — گل

بهروز رهبری فر مثل چند ماه گذشته به انتقاد از پرسپولیس می پردازد. انتقادهایی که بعضا منطقی است.

بهروز رهبری فرد

رهبریفر در صحبت هایش می گوید:« ترابیان کجا مربیگری کرده که حالا باید دستیار یحیی شود؟ مثل این است که من سرمربی پرسپولیس شوم و زنگ بزنم به مثلا یونس باهنر که به عنوان مثال در تبریز آجیل می فروشد، به او بگویم بیا پرسپولیس و دستیار من شو. من رضا ترابیان را دوست دارم ولی او در مربیگری تجربه ای ندارد که بخواهد به بازیکنان پرسپولیس منتقل کند. به یحیی می گویم پرسپولیس جای باندبازی نیست. یک مربی باید برای مردم کار کند نه برای اطرافیانش. پرسپولیس مال مردم است. من هم به عنوان یکی از همین مردم که سالها برای پرسپولیس بازی کرده ام یک انتقاد کوچک کردم. گفتم پرسپولیس خوب بازی نمی کند. الان هم می گویم یحیی جان، داداش، پرسپولیس خوب بازی نمی کند.کاری کن که این تیم خوب بازی کند و نتیجه بگیرد »

رهبری فر صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد:« هر کسی نداند من می دانم که بگوویچ چرا به پرسپولیس آمد. به خاطر اینکه زمان برانکواو بود که یحیی را به تیم ملی فرستاد و یحیی هم برای تلافی او را به پرسپولیس آورد. من می دانم که چرا عادل کلاه کج به پرسپولیس آمد. اینها را هر کسی نداند من یکی می دانم. به همین خاطر هم هست که می گویم یحیی جان در پرسپولیس رفیق بازی نکن. اگر گل محمدی خوب باشد و قوی، پس فردا من و امثال من هم مدعی می شویم که نسل ما می تواند مربیان خوبی تربیت کند. یحیی پسر خوبی است اما متاسفانه آمده دنبال حاشیه»

می گویند چون یحیی گل محمدی، رهبری فر را به عنوان دستیار انتخاب نکرده او انتقاد می کند. رهبری فر در این باره می گوید:« تا حالا شنیده اید من مربیگری کنم؟ به خدا قسم اصلا فکرم مربیگری نیست. فرهاد کاظمی به من گفت بیا برویم ذوب آهن اما نرفتم. درخشان به من گفت بیا با هم در داماش کار کنیم اما بازهم نرفتم. من دنبال مربیگری نیستم. اگر می خواستم مربی شوم راهش را بلد بودم. اگر دنبال این کارها بودم شک نکنید بازی های ملی ام بیشتر می شد. من با فوتبال زندگی می کردم نه بیزینس. بله، من هم می توانم هر شب به یحیی گل محمدی زنگ بزنم و بگویم یحیی جون، قربونت برم، خیلی دوستت دارم و در آخر هم کمکش شوم. انهایی که می گویند من دنبال مربیگری در پرسپولیس هستم اشتباه می کنند. من فوتبال را رها کردم وگرنه می توانستم به خیلی چیزها برسم. »

رهبری فر در ادامه می گوید:« در پرسپولیس و استقلال هیچ کس حقی ندارد حتی یحیی گل محمدی. او باید یک دستیار بیاورد تا کاری کند پرسپولیس بهتر از حالا بازی کند. یک تمرین دهنده خوب خارجی تا بیاید و کارساز شود. امثال من/ف باهنر و ترابیان به درد پرسپولیس نمی خوریم. مگرپرس پولیس کارگاه آموزش مربیان است که ترابیان بیاید و بدون تجربه روی نیمکت بنشیند؟ »

مهرداد میناوند هم در صحبتهایی مدعی شد رهبری فر فقط حرف از غیرت می زند . میناوند مدعی شد بدون پول برای پرسپولیس بازی کرده. رهبری فر در جواب میناوند می گوید:« شغل میناوند را همه مردم ایران می دانند و نیازی نیست من راجع به او حرفی بزنم. اتفاقاتی که در زندگی او افتاده را همه می دانند. ضمن اینکه میناوند نباید درباره فوتبال حرف بزند، او فقط باید نگاه کند. این آقا وقتی پرسپولیس به بی پولی خورد تیم را رها کردند و رفتند دنبال پول. حالا ادعا می کنند پرسپولیسی هستیم. پیروانی پرسپو.لیسی است که تا روز آخر در تیم ماند. از میناوند می پرسم چرا اسم پول آمد سریع پرسپولیس را رها کردی و رفتی؟ اینها نباید راجع به پرسپولیس حرف بزنند. میناوند اگر غیرت داشت به خاطر پول از پرسپولیس نمی رفت. حالا امده و درباره پرسپولیس حرف می زند»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391