برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مجید صالح: چرا فکر می کنند ما مجیدی را بازی ندادیم؟

چهارشنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۳۴ — گل

مجیدصالح دستیار اول امیرقلعه نویی بعد از کلی جنب و جوش در کنار زمین از فرجام این بازی ناراضی است . با او پیش از تمرین امروز استقلال حرف زدیم...

مجید صالح

چرا بازی را باختید؟

دو تیم یک جور غافلگیر شدند. آنها در ریاض غافلگیر شدند و ما در تهران این اتفاق برای ما افتاد.بچه های ما تمرکز کافی برای این بازی نداشتند و به نوعی اهمیت لازم را به این بازی ندادند. آنها فکر کردند با برد در ریاض کار را تمام کردیم و این مسئله به ضرر ما تمام شد. ما باید هوشمندانه تر بازی می کردیم ...البته خستگی هم باعث فرسودگی ما شده مخصوصاً که ۴ملی پوش ما دائماً در حال بازی کردن هستند و این به ضرر ماست .ما فرصت های ریکاوری کردنمان خیلی کم بوده است و در اوج فشار تیم ملی وارد بازی های آسیایی شدیم ودر بازی با الهلال همه دیدند که آن شادابی را بچه‌ها نداشتند.

با این شکست ، صعود می کنید؟

ما هنوز صدرنشین هستیم و اتفاقی نیفتاده است . ما یک بازی در خانه با الریان داریم که با بردن آنها فکر کنم صعودمان حتمی می شود.

تشویق فرهاد مجیدی خیلی بازتاب داشت . نظر شما در این باره چیست؟

من اولین فصل است که با استقلال به طور کامل هستم و چیزهای خوبی از تماشاگران دیدم. آنها بعد از بازی با سپاهان خیلی به ما روحیه دادند و آنها بودند که مارا برای بازی با الهلال آماده کردند... این نکته مثبت آنهاست اما این نقاط مثبت باید همیشگی باشد. تیم همیشه در شرایط خوب نیست ۲بار هم ممکن است ببازد و آنجاست که باید هواداران ما با صبر خود باید مارا یاری کنند .مسئله دیگر این است که باید به این گروه اعتقاد داشته باشند. این گروه همان گروهی است که الهلال را در عربستان برد و صدر جدول است. بحث فرهاد مجیدی به طور مطلق نیست ؛او بازیکن بزرگی است اما فرهاد به خاطر ناراحتی کمرش نتوانست در بازی سپاهان پنالتی بزند و برای بازی کردن مشکل داشت . نمی دانم چرا عده ای فکر میکنند ما او را بازی ندادیم، مگر نه اینکه هر وقت از فرهاد استفاده کرده ایم به نفع مان بوده؟ خب... تماشاگران باید صبور باشند و اگر هم اعتراضی وجود دارد در پایان کار باشد هنوز که اتفاقی نیفتاده است. ما برد مقابل گهربه صدر جدول لیگ می رسیم و در لیگ قهرمانان هم در ه سختمان اولیم . این‌ها راضی کننده نیست؟

پرتاب نارنجک به ضررتان نمی شود؟

بله حتماً برای ما جریمه ای در نظر می گیرند احتمالاً نقدی است و در این شرایط اقتصادی و گرانی دلار فکر کنم خیلی به ضرر ما تمام می شود اما بیشتر از این مسئله، رفتار تماشاچی‌ها در بازی به ضررما تمام شد چرا که دقیقا وق رخ داد که ما در حالت حمله بودیم اما با این اتفاقات آنها اززیر فشار تیم ما خارج شوند. حتی در یک صحنه من دیدم یاسر القحطانی به بازیکنانشان تماشاگران مارا نشان می داد که می گفت آنها بازی را به نفع ما آرام می کنند . خب ، این به ضرر ماست. اگر مشکلات سیاسی وجود دارد فکر نکنم ربطی به بازیکنها داشته باشد . ما نباید هم بازی را ببازیم و هم اخلاق را. ما در ریاض که بردیم یک نفر به ما توهین نکرد و مشکلی برای ما پیش نیامد.

یک سئوال مهم دیگر درباره بازی از کناره هاست .چرا در بای الهلال از سمت چپ یک سانتر هم نشد ؟ سمت راست استقلال را بسته بودند؟

بله ...ما یک سری مشکلات تاکتیکی داشتیم ومن قبول دارم . در واقع اگر این اشتباهان نباشد گلی به ثمر نمی رسد ما در ریاض اشتباه کمتری داشتیم و بردیم در تهران هم آنها کمتر اشتباه کردند ،اگرچه ما حدود ۶۰ دقیقه هم به آنها فشار آوردیم که با بدشانسی مواجه شدیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391