برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صالحی: نمی‌گذارم آنهایی که دو روز به ورزش آمده‌اند کارنامه‌ام را خدشه‌دار کنند

چهارشنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۲ — فارس

مدیرعامل سابق باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: اجازه نمی‌دهم که گذشته ورزشی‌ام با این ناکامی‌ها خدشه‌دار شود و تمام مسائل را عنوان خواهم کرد

خلیل صالحی

خلیل صالحی ، در خصوص شرایط تیم صنعت نفت آبادان عنوان کرد: در این فصل تیم در تمام زمینه‌ها تغییر و تحولات زیادی داشت. از ابتدای فصل شرایط برای صنعت نفت اینگونه رقم خورد. متاسفانه بازیکنان تاثیرگذار خوبی را از دست دادیم و بازیکنان جایگزین برای آنها نتوانستیم جذب کنیم.

وی ادامه داد: در ابتدای فصل مدیرعامل وقت به مکه مشرف شده بود و کاستا سرمربی تیم نیز در کشور خودش به سر می‌برد. در فوتبال باید هنر بستن تیم وجود داشته باشد. طبیعتا در چنین شرایطی که نه مدیرعامل و نه سرمربی حضور ندارند نمی‌توان تیم خوبی بست. نتیجه آن این می‌شود که کاستا زمان جدایی اعلام کرد آن لیستی که اعلام کرده یک نفر هم جذب نشده است و تیم را او نبسته حتی اعلام کرد که مدافع می‌خواسته اما به جای آن دروازه‌بان گرفته‌اند.

مدیرعامل سابق باشگاه صنعت نفت درباره علت اصلی نتیجه نگرفتن این تیم تصریح کرد: بهتر است کسانیکه از ابتدای فصل در تیم باقی مانده‌اند در این باره نظر بدهند. با وجود تغییر و تحولات زیادی که رخ داد چند نفر در باشگاه ثابت هستند که بهتر است آنها درباره شرایط و اتفاقات این فصل توضیح دهند.

وی افزود: من ۴۵-۴۶ سال تجربه خود را معامله کردم و به آبادان رفتم. از ابتدای فصل با من صحبت می‌کردند و من هم اعلام کردم که باید در ابتدا که هنوز بازیکن و مربی انتخاب نشده مدیر برنامه‌ریزی کند اما متاسفانه از ابتدای فصل شرایط و تماس‌ها وجود داشت. پس از پایان هفته دهم که تیم قعرنشین بود دوستان اصرار کردند و بعد از یک‌ماه متوجه شدم که نمی‌توان کار کرد. همان زمان استعفای خود را دادم اما مجددا اعلام کردند که شرایط خوب خواهد شد و قول مساعد دادند که همه چیز بهتر می‌شود اما اینگونه نشد.

مدیرعامل سابق باشگاه صنعت نفت درباره اینکه چه چیز‌هایی مانع این موضوع شده بود، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون اجازه دهید تا سه هفته پایانی لیگ هم برگزار شود و پس از آن مطمئن باشید حرف های زیادی برای گفتن خواهم داشت. اجازه نمی‌دهم بعد از ۴۵ سال که به عنوان بازیکن، سرمربی و مدیرعامل فعالیت داشتم به تجربه‌ام خدشه وارد شود. من بیشتر از سایرین مقصر هستم و بیشتر ناراحت هستم زیرا کارنامه‌ام ورزشی بود.

صالحی تاکید کرد: با وجود حضور افرادی که ۲ روز در ورزش پیدا شده‌اند و سن و سال آنها قد نمی‌دهد که تجربه‌ای داشته باشند اجازه نمی‌دهم که تمام گذشته من زیر سوال برود. من گذشته خود را ساده به دست نیاورده‌ام که بخواهم ساده از دست بدهم. خیلی برای آن تلاش کرده‌ام. آبادان زادگاه من بود. تصمیم گرفتم پس از ۳۰-۴۰ سال به زادگاه خود برگردم من از طریق آبادان شکل گرفتم و زمانیکه بازیکن بودم به ذوب آهن رفتم. در سن ۲۳ سالگی سرمربی برق در جام تخت‌جمشید شدم. اگر بخواهم شکست‌های اینگونه در کارنامه‌ام داشته باشم به گذشته‌ام خدشه وارد می‌شود.

وی یادآور شد: در دو مقطع ۱۰ ساله در باشگاه برق بودم و اجازه ندادم که تیم به لیگ‌های پایین‌تر برود. در دهه ۸۰ بهترین نتایج را کسب کردیم. قهرمان جام حذفی شدیم و بهترین تیم شهرستانی نام گرفتیم.

صالحی در پاسخ به این سوال که آیا از بازگشت آبادان پشیمان است، گفت: پشیمان نیستم زیرا تفکراتی ایجاد کردم برای آنهایی که بخواهند خدمت کنند. دوست داشتم که به آبادان برگردم. استعدادهای خوب و بالقوه‌ای در این شهر وجود دارد که باید به آن توجه شود. شهر می‌تواند موفق باشد اما به شرط اینکه تمام تصمیم‌گیری‌ها در خود آبادان باشد و برخی اوقات از جایی دیگر اقدام نشود. به هر حال تفکرات شهروندی متفاوت است.

مدیرعامل سابق باشگاه صنعت نفت درباره برکناری‌اش عنوان کرد: با جرات می‌توانم بگویم از ۱۸ تیم حاضر در لیگ برتر ۱۰ باشگاه مدیرانشان بازنشسته هستند. مسئله بازنشستگی فقط برای زمانی است که بخواهند کسی را حذف کنند. موسساتی که تجاری کار می‌کنند بخشنامه دولتی شامل حال آنها نمی‌شود. حرف های زیادی برای گفتن دارم که چرا رفتم و چرا برگشتم. اجازه دهید لیگ پایان برسد درباره تمام مسائل صحبت می‌کنم.

وی در مورد اینکه آیا عضو هیئت مدیره است، افزود: هم‌اکنون افرادی که عضو علی‌البدل هیئت مدیره هستند صحبت‌هایی می‌کنند که به هیچ عنوان در چنین جایگاهی نیستند و در سیاست‌گذاری‌ها تاثیری ندارند. من عضو اصلی هیئت مدیره هستم هرچند که شاید به مذاق برخی آقایان خوش نیاید و شاید هم از حضور در هیئت مدیره هم برکنار شوم و تا پایان لیگ صبر نکنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391