برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خروطی: با وکالت شفاهی به جای درودگر امضا کردم

شنبه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۱ — ایسنا

مهدی خروطی گفت برای امضای درخواست ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر از مدیرعامل ملوان وکالت زبانی داشته است. این در حالی است که محمدصادق درودگر دراین‌باره اظهار بی‌اطلاعی می‌کند.

صادق درودگر

درباره اظهارات حسین جباری‌زاده، مدیرعامل باشگاه آلومینیوم که مدعی شد، خروطی به جای او درخواست ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر را امضا کرده است، گفت: این چیزی نیست که کسی بتواند جای دیگری امضا کند. این یک سند رسمی است. با این حال من از این‌ که خروطی پای این درخواست را امضا کرده است یا نه اطلاعی ندارم و باید از او دراین‌باره بپرسم.

مدیرعامل باشگاه ملوان در ادامه افزود: همکاری من و خروطی سر جایش خواهد بود ولی تا زمانی که با او صحبت نکنم، دراین‌باره حرفی نخواهم زد.

مهدی خروطی، از اعضای هیات مدیره باشگاه ملوان هم دراین‌باره به خبرنگار ایسنا گفت: آقای درودگر در آن جلسه حاضر نبود ولی من پیش‌تر با ایشان صحبت کرده بودم. به او زنگ زدم ولی پاسخ نداد. همان‌جا هم گفتم، از طرف آقای درودگر امضا می‌کنم وگرنه من جای ایشان نیستم.

عضو هیات‌مدیره ملوان افزود: نباید دروغ گفت. من آن درخواست را امضا کردم و دلیل این کارم نیز داشتن وکالت زبانی از آقای درودگر بود. باید با آقای درودگر صحبت کنم و مطمئن باشید بعد از صحبت با ایشان این مسئله به سرعت حل خواهد شد؛ چرا که مطمئنا درودگر نمی‌دانسته است، به جای او امضا کرده‌ام.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391