برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل ذوب‌آهن: بدهکار نیستیم که علیه ما رای داده‌اند

جمعه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۳ — مهر

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان اقدام مسئولان کمیته انضباطی در اعلام نام این باشگاه به عنوان باشگاه بدهکار را غیرحرفه ای و غیر اصولی دانست و گفت:

تیم ذوب آهن

ما اصلا بدهکار نیستیم که بخواهند علیه ما رای محرومیت صادر کنند.

خسرو ابراهیمی در خصوص اخبار مطرح شده پیرامون بدهی بیش از ۵۰۰ میلیونی این باشگاه و ممنوعیت از فعالیت فوتبالی در فصل آینده لیگ برتر ضمن بیان مطلب فوق گفت: این یک شیطنت رسانه ای است. ما انتظار داریم رسانه‌ها رسالت خود را به درستی انجام داده و اخلاق مداری را رعایت کنیم.

وی اضافه کرد: کمیته انضباطی اعلام کرده که باشگاه ذوب آهن بدهی هایی دارد این در حالی است که پرونده های ما در حال بررسی و در دست اقدام است. آنها رایی صادر کردند که ما بدهکاریم ولی ما به این موضوع اعتراض کرده و اسنادمان را به کمیته انضباطی ارائه کردیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان افزود: ما اصلا بدهکار نیستیم و به مبلغ بدهی اعلام شده از سوی کمیته انضباطی هم اعتراض کردیم. تا رای نهایی صادر نشود نمی توان گفت که ما بدهکار هستیم و از فعالیت فوتبالی منع شده ایم.

وی با طرح این پرسش که آیا می توان تا رای نهایی صادر نشده کسی را به عنوان بدهکار متهم کرد، اظهار داشت: اسناد پول های پرداختی و قراردادهای مربیان و بازیکنان پیشین در فدراسیون و باشگاه موجود است و اصلا درست و حرفه ای نیست تا زمانی که یک باشگاه به آرای صادره اعتراض دارد و اعتراض در حال بررسی است آن باشگاه را به عنوان بدهکار معرفی کرد.

ابراهیمی اضافه کرد: اینکه این رای روز قبل از بازی حساس ما مقابل راه آهن اعلام می شود کاری اصلا حرفه ای نبود و تنها به باشگاهی مانند ذوب آهن ضربه می زند. اگر رای نهایی صادر و ما محکوم شدیم آن وقت باید چنین مطالبی منتشر می شد.

وی صحبت هایش را این گونه ادامه داد: آیا به کسی که محکوم است نباید فرصت داد در حالیکه ما بدهکار نیستیم و این را ثابت می کنیم. در مجموع اقدام مسئولان کمیته انضباطی با اعلام این رای در چنین روزهای حساسی اصولی و منطقی نبوده است.

ابراهیمی در پایان در خصوص دیدار ذوب آهن با راه آهن گفت: امیدواریم بتوانیم امروز به سه امتیاز بازی دست یابیم تا شرایط بقای تیم در لیگ برتر قطعی تر شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391