برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان: ابرقویی نژاد از فردا ظهر هیچ سمتی در هیات فوتبال نخواهد

چهارشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۰۲ — ایسنا

محمدرضا محمد جواهری گفت: رییس فعلی هیات فوتبال استان اصفهان تا فردا ظهر فرصت دارد محل هیات فوتبال را ترک کند چرا که هیچ سمتی در این هیات نخواهد داشت.

علی‌اکبر ابرقویی‌نژاد

محمدرضا محمدجواهری در نشست خبری پیرامون وضعیت هیات فوتبال استان اصفهان برگزار شد اظهار کرد: ابرقویی نژاد از فردا ظهر هیچ سمتی در هیات فوتبال استان اصفهان نخواهد داشت. این شخص به ورزش استان و تمامی ورزشکاران توهین کرده است و هیچ سمتی در فوتبال اصفهان ندارد. تا فردا ظهر هم صبر می‌کنیم و باید بگویم حکم تخلیه هم داریم.

وی با بیان اینکه رییس فعلی هیات فوتبال استان اصفهان ۱۵ اشکال فنی در عملکرد خود به جای گذاشته است عنوان کرد: چرا این شخص باید عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن اصفهان باشد و چرا میزبانی جام ملت‌های آسیا در فوتسال را قبول کردند و وقتی نماینده AFC به اصفهان آمد، خبر میزبانی را به من دادند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با اشاره به اینکه ابرقویی‌نژاد با لابی سیاسی می‌خواهد به کار خود ادامه دهد افزود: با لابی‌هایی که با و در بین سخنان گفته که آرزو بر جوانان عیب نیست. منظورش ورزشکاران استان اصفهان بوده است و من به عنوان متولی ورزش استان این توهین به ورزش استان را نمی‌پذیرم.

محمدجواهری گفت: طبق قانون وقتی که رییس یک هیات ورزشی یک استان با مدیرکل اختلاف پیدا می‌کند معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای یعنی سید حمید سجادی می‌تواند به عنوان حکمیت وارد کار شود و در همین ارتباط او در تاریخ ۱۶ اردیبهشت نامه‌ای به کفاشیان ریاست فدراسیون فوتبال نوشت و برابر بند یک تبصره ۲ ماده ۱۹ اساسنامه هیات‌های فوتبال ضمن برگزاری رییس فعلی هیات فوتبال استان اصفهان، نسبت به صدور ابلاغ سرپرست جدید هیات با هماهنگی مدیرکل استان درخواست کرد.

وی با بیان اینکه سجادی از کفاشیان خواسته بنا بر نظر مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان عمل کند خاطرنشان کرد: ما هم تا فردا ظهر (پنجشنبه) صبر می‌کنیم و از این موقع به بعد ابرقویی نژاد هیچ سمتی در فوتبال استان اصفهان نخواهد داشت و درصدد هستیم مکان هیات فوتبال را تحویل بگیریم.

محمد جواهری تصریح کرد: مسئولان استان از من حمایت می‌کنند چرا که اقدام من قانونی بوده و طبق قانون عمل می‌کنم و تا زمانی که مسئولیت دارم اجازه نمی‌دهم یک عده جلوی پیشرفت ورزش و بخصوص فوتبال را بگیرند.

در پایان این جلسه مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان نامه به کلی محرمانه معاون وزیر ورزش و جوانان خطاب به کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال که در آن خواستار برکناری ابرقویی‌نژاد شده بود را در اختیار تمامی خبرنگاران حاضر در جلسه قرار داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391