برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عبدی در پاسخ به عابدینی:چرا پرسپولیس مدیران خوبی نداشته؟

یکشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۰ — گل

باید پرسید آیا زمینه لازم برای ایفای نقش مربیان پرسپولیسی در این تیم بوده یا نه و انتخاب‌ها بر اساس اصول و منطق صورت گرفته که بخواهیم چنین انتظاری د اشته باشیم یا نه؟

حسین عبدی

دو روز پیش امیر عابدینی در گفت و گویی کوتاه اعلام کرده بود پرسپولیس بر عکس استقلال نتوانسته مربیان بزرگ و قابلی تربیت کند.حسین عبدی که خود سابقه همکاری با عابدینی دارد و بالاترین مدارک مربیگری را در انگلیس به دست آورده در این خصوص می گوید:«خب ایشان از نگاه خودشان این صحبت را انجام داده و این نظر نمی تواند نص صریح باشد یا واقعیت همین باشد.»

وی ادامه می دهد: «نظر شخصی ایشان برای خودشان و همه محترم است اما پرسپولیس هم مربی خوب داشته هم بازیکن خوب و هم مدیرعامل خوب منتهی مشکل این است که هیچکس دیگری را قبول ندارد.»

عبدی می گوید:«چه در دوره مدیریت ایشان و چه در مدیریت های بعدی نقاط ضعف زیادی در باشگاه وجود داشته پس همه می تواند بگویند چرا پرسپولیس مدیر خوبی نداشته؟»

وی ادامه می دهد:«باید پرسید آیا زمینه لازم برای ایفای نقش مربیان پرسپولیسی در این تیم بوده یا نه و انتخاب‌ها بر اساس اصول و منطق صورت گرفته که بخواهیم چنین انتظاری د اشته باشیم یا نه؟»

عبدی می گوید:«اگر بر اساس لیاقت بخواهیم انتخاب کنیم حتما مربیان بزرگی در پرسپولیس داریم اما در انتصاب‌ها و تصمیم گیری مدیران سلایق شخصی اجازه نداد تا این مربیان به پرسپولیس کمک کنند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391