برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: بعد از تحویل داماش دیگر مدیرعامل نخواهم بود

چهارشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۶ — فارس

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان گفت: بعد از تحویل داماش گیلان و انتقال به محجوب دیگر مدیرعامل نخواهم بود.

امیر عابدینی

امیر عابدینی در مورد انتقال باشگاه داماش گیلان به محجوب گفت: در جلسه‌ای که با محجوب داشتم توافق‌های اولیه انجام گرفت و بعد از تایید مقامات قضایی این باشگاه به محجوب منتقل می‌شود.

وی در مورد نحوه همکاری‌اش با باشگاه داماش بعد از این انتقال گفت: بعد از اینکه باشگاه را تحویل دادم دیگر به عنوان مدیرعامل باشگاه فعالیت نخواهم کرد. خسته‌ام و می‌خواهم به کارهای دیگرم برسم. در فدراسیون فوتبال هم مسئولیتی گرفته‌ام و می‌خواهم در آن پست کار کنم.

عابدینی تصریح کرد: البته الماسخاله رئیس هیئت فوتبال گیلان و محجوب از من خواستند که بمانم و خودم را به طور کامل کنار نکشم اما من دیگر مدیرعامل نخواهم بود و فقط به عنوان مشاور با باشگاه همکاری خواهم کرد.

عابدینی در مورد امضای قرارداد با هواپیمایی آسمان به عنوان حامی تیم ملی گفت: این قرارداد با تلاش دکتر عزیزی خادم به سرانجام رسید و کفاشیان هم قرارداد را امضا کرد. داشتن حامیان مالی داخلی مفید است زیرا به این ترتیب هم تیم ملی از صنعت هواپیمایی حمایت می‌کند و هم تیم ملی از این قرارداد سود می‌برد و این اتفاق خوبی است.

وی در مورد اینکه اگر به جای کفاشیان بود به کدام نامزد ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا رای می‌داد، گفت: به هیچ عنوان من به نامزدهای بحرین وعربستان رای نمی‌دادم نامزد تایلندی بهترین است.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در مورد خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا از فوتبال، گفت: مهدی همیشه در فوتبال هست و خواهد بود و او هیچ وقت از فوتبال کنار نمی‌رود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391