برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابطحی: از دو تیم لیگ برتری پیشنهاد همکاری دارم

دوشنبه، ۹ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۳۸ — باشگاه خبرنگاران

سرمربی تیم فوتسال شرکت حفاری گفت: مسئولان تیم شرکت حفاری تاکنون با من تماس نگرفته اند اما دو تیم لیگ برتری خواستار همکاری ام هستند.

سید مهدی ابطحی سرمربی تیم فوتسال شرکت ملی حفاری گفت: پس از اتمام رقابت های فصل گذشته با مسئولان تیم شرکت حفاری صحبتی مبنی بر حضورم در این تیم نداشته ام به دلیل دولتی بودن باشگاه هیئت مدیره باید با توجه به شرایط این شرکت در خصوص بودجه و هزینه‌ها تصمیم گیری و برنامه ریزی بلند مدت کنند، تنها با پشت سر گذاشتن این مراحل مسئولان باید در خصوص حضور با هر شخص دیگری تصمیم گیری کنند.

وی افزود: وقتی تاکنون هیچ مسئولی از باشگاه برای صحبت در مورد فصل جاری با من تماس نگرفته بدون شک هنوز در مورد مسائلی کلی باشگاه نیز تصمیمی گرفته نشده است از طرفی شنیده ام وضعیت باشگاه در اواسط اردیبهشت ماه و پس از جلسه هیئت مدیره مشخص می شود.

ابطحی در ادامه بیان داشت: از دو باشگاه لیگ برتری پیشنهاد همکاری داشته ام اما تاکنون موفق نشدم به صورت حضوری با آنها مذاکره کنم زیرا در سفر بودم.

تا پایان هفته با مسئولان هر دو تیمی که خواستار حضورم در کادر فنی هستند ملاقات می کنم و با بررسی شرایط و همچنین پس از روشن شدن وضعیتم با تیم شرکت حفاری تصمیم نهایی را می گیرم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391