برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

امانی: می‌خواهند دایی را تخریب کنند، صحبت‌های رویانیان سؤال‌برانگیز است

دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۱ — فارس

قائم مقام باشگاه راه‌آهن گفت:‌ اینکه دایی به عنوان گزینه سرمربیگری پرسپولیس مطرح شده، یک سناریوست.

کاظم امانی

کاظم امانی، در خصوص مذاکرات باشگاه پرسپولیس با علی دایی عنوان کرد: ما خیلی دوست داریم که تیم بزرگ پرسپولیس بتواند موفق باشد اما اصول حرفه‌ای داریم و طبق آن عمل می‌کنیم. ما بر اساس برنامه‌ریزی که انجام دادیم دایی را برای فصل آینده انتخاب کردیم و بازیکنان مورد نیاز او را هم جذب و یا رد کرده‌ایم.

وی در مورد اینکه رویانیان اعلام کرده مالک باشگاه راه‌آهن با این موضوع موافقت کرده و حتی کتبی هم این مسئله را به باشگاه پرسپولیس ارسال کرده است، تاکید کرد: مالک باشگاه راه‌آهن فقط وقتی به رویانیان داده که با او صحبت کند و به صورت کتبی نبوده است. لازم است که اگر رویانیان چنین مطلبی دارد در رسانه‌ها آن را اعلام کند. ما شب گذشته تا ساعت ۱۱ در باشگاه بودیم و چنین موضوعی را مطلع نشدیم حتی بیانیه‌ای که صادر کردیم با هماهنگی زنجانی مالک باشگاه بود.

قائم‌ مقام باشگاه راه‌آهن افزود: از صحبت‌های رویانیان تعجب می‌کنم. این مسئله سؤال برانگیز است و بیشتر شبیه یک سناریوست. می‌خواهند موضع بگیرند و بگویند ما برای انتخاب دایی تلاش کردیم و مالک باشگاه هم پذیرفت اما باشگاه راه‌آهن اجازه چنین کاری را نداد. در حالی که این اقدام به هیچ عنوان نیست.

امانی در مورد اینکه دایی موافقت خود را برای حضور در پرسپولیس اعلام کرده، یادآور شد: بعید می‌دانم چنین اتفاقی افتاده باشد. ۳،۴ ساعت قبل از اینکه دایی به سفر برود با ما در تماس بود و برنامه‌های خود را به ما اعلام کرد. باشگاه راه‌آهن برنامه‌های بلندمدتی دارد که می‌خواهیم در فصل آینده جزو ۴ تیم اول باشیم.

وی خاطرنشان کرد: رویانیان اگر اطلاعات جدیدی دارد این مسائل را رو کند. دایی گزینه نهایی آنها نخواهد بود زیرا حتما در راه‌آهن می‌ماند. شاید آنها می‌خواهند سکوها را آرام کنند که چنین گزینه‌ای را مطرح می‌کنند و شاید هم می‌خواهند دایی را تخریب کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391