برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انتقاد علی انصاریان: شما کجا بودید وقتی مهدی خداحافظی کرد؟

دوشنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۲۳:۳۳ — خبرآنلاین

علی انصاریان از هواداران پرسپولیس انتقاد می‌کند که چرا در خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا حضور نداشته‌اند.

انصاریان در مورد خداحافظی مهدوی‌کیا از فوتبال می‌گوید: «خداحافظی مهدوی‌کیا خیلی تلخ بود. مهدی خیلی تنها رفت. من واقعا یک چیزی را نمی‌فهمم. چرا طرفداران پرسپولیس زمان خداحافظی مهدی، رفته بودند؟ آن‌هایی که الان معترض هستند به اینکه مهدی کم بازی کرده، چرا خودشان احترام مهدی را نگه نداشتند؟ خودشان در لحظه خداحافظی مهدی کجا بودند؟ اگر مهدی برایشان مهم بود حتی علیرغم این شکست باید می‌ماندند در ورزشگاه. خیلی زشت است که طرفداران سپاهان مهدی را تشوق کردند و این باعث شد خداحافظی او تلخ تر شود.»
او ادامه می‌دهد: «من نمی‌فهمم در آن لحظات آقای شیرینی کجا بود. حداقل او می‌آمد کنار مهدوی‌کیا راه می‌رفت در کنار زمین. بازیکنان کجا بودند؟ یعنی یک نفر هم حواسش به مهدی نبود که بیاید کنار او راه برود تا مهدی این قدر معصومانه خداحافظی کند؟ واقعا ناراحتم ولی بیشتر به خاطر مهدی نه به خاطر باخت به سپاهان. این نوع خداحافظی مهدی خیلی فشار روی ما ایجاد کرد. من خداحافظی عابدزاده را دیدم که خیلی با شکوه بود. برای مهدی هم باید یک خداحافظی این شکلی برگزار می‌کردند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391