برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عاری:‌ چرا کریمی منشوری به لیگ بازگشت؟

چهارشنبه، ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۸ — فارس

سرپرست تیم فوتبال فجرسپاسی گفت: مگر سرمربی پیکان منشوری نبود پس چرا به لیگ بازگشت؟

فیروز کریمی

محمد عاری ، در خصوص اینکه آیا سندلی بی‌تو بازیکن خارجی فجرسپاسی به علت رفتار ناپسند فیروز کریمی از سرمربی پیکان به فیفا شکایت کرده، عنوان کرد: من با او صحبت کردم. وی ناراحت بود اما شکایتی نکرده است البته اگر این کار را هم انجام دهد باید گفت دستش درد نکند. فوتبال ما که با اقتدار برخورد نمی‌کند.

وی ادامه داد: کریمی برای همه شناخته شده و اخلاقش برای همه مشخص است. مدتی نمی‌توانست در لیگ برتر فعالیت کند و سازمان لیگ وی را محروم کرد. چطور شد که ناگهان به لیگ برتر آمد؟

سرپرست تیم فوتبال فجر افزود: موضوع کریمی بزرگتر از این حرف‌‌هاست. کسی نیست که با او در ایران برخورد کند. باید هم پرونده او به فیفا برسد. مگر کریمی در سازمان لیگ پرونده نداشت؟ مگر او منشوری نبود؟ چه اتفاقاتی افتاد که صلاحیت مربیگری پیدا کرد؟ زمانیکه پول بیت‌المال را دور می‌ریزیم باید این نتایج را هم ببینیم.

عاری در مورد اینکه آیا باشگاه از فیروز کریمی شکایت خواهد کرد، گفت: ما به چه کسی شکایت کنیم؟ همان کسانیکه مجوز مربیگری او را صادر کردند هم‌اکنون باید جوابگو باشند. چطور می‌شود که با تغییرات نفرات، پرونده افراد هم عوض می‌شود. زمانی که عزیز محمدی حضور داشت کریمی در سازمان لیگ پرونده داشت. مگر رفتار او تغییر کرد که به او مجوز دادند؟ دیدید که چنین اتفاقی نیفتاد و همان به سخره گرفتن‌ها ادامه پیدا کرد.

سرپرست فجرسپاسی یادآور شد: فیروز کریمی در ۱۳-۱۴ بازی مربیگری کرد و آخر هم این نتایج را برای پیکان گرفت. ۱۳ سال در فجر سپاسی فعالیت کردم و با مربیان مختلف کار کرده‌ایم اما چنین رفتارهایی ندیده‌ایم. به نظرم زحمات علیپور و محمدی به باد رفت. به هر حال آنها کارهایی در سازمان لیگ انجام داده‌اند. اگر می‌خواهیم فوتبال پاک داشته باشیم نباید آن زحمات را هدر بدهیم.

وی افزود: بازیکن خارجی ما با فرهنگ ما آشنا شده بود و ما کارهایی انجام دادیم که او راغب باشد در ایران بماند و حتی قرار بود همسر خود را هم به اینجا بیاورد، اما با این قبیل رفتارها همه چیز خراب شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391