برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عسگری: مصاحبه پخش شده از بخشی‌زاده عکس نامه ارسالی‌اش به فدراسیون بود

سه‌شنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۲۴ — فارس

به دنبال پخش مصاحبه سعید بخشی‌زاده با یکی از خبرگزاری‌ها در برنامه نود، سایت رسمی فدراسیون فوتبال بر اساس گفته رئیس دپارتمان داوری متن نامه ارسال سعید بخشی‌زاده را از طریق هیئت فوتبال استان گیلان به دبیرکل فدراسیون فوتبال منعکس شده بود، منتشر کرد.

حسین عسگری

به نقل از&#۱۶۰;سایت رسمی فدراسیون، به دنبال پخش مصاحبه سعید بخشی‌زاده با یکی از خبرگزاری‌ها در برنامه نود مبنی بر اینکه وی مصدوم نبوده و دپارتمان داوری به ایشان داوری نمی‌دهد، سایت رسمی فدراسیون فوتبال بر اساس گفته رئیس دپارتمان داوری متن نامه ارسال سعید بخشی‌زاده را از طریق هیئت فوتبال استان گیلان به دبیرکل فدراسیون فوتبال منعکس شده بود، منتشر کرد.

حسین عسگری در این باره گفت: در چند مدت گذشته کسانی که می‌خواهند فشار و جوی علیه کمیته و دپارتمان داوران درست کنند از طریق این موضوع و موضوع محسن ترکی به صورت مرتب علیه کمیته و دپارتمان داوران مصاحبه می‌کردند و در برنامه ۹۰ هم این ماجرا مطرح شد که همانطور که روی آنتن زنده اعلام کردم متن نامه بخشی‌زاده روی خروجی رسمی سایت رسمی فدراسیون فوتبال قرار می‌گیرد تا شفاف‌سازی صورت پذیرد.

همانطور که گفته بودم ایشان ادعا کرده بود که به دلیل مصدومیت زانو، قادر به شرکت در کلاس توجیهی نیم‌فصل نبوده است و گفت‌وگوی ایشان در مصاحبه‌ای روی آنتن زنده برنامه ۹۰ مشاهده شد دقیقا عکس نامه‌ای است که از طریق هیئت فوتبال گیلان به ما رسیده است.

لازم به ذکر است نامه سعید بخشی‌زاده از روی شماره فکس و تاریخ ارسال، مشخص است که در چه ساعت و تاریخی به فدراسیون فوتبال رسیده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391