برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آشتیانی: بیش از این معطل کنیم فوتبال نابود می شود

چهارشنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۵ — باشگاه خبرنگاران

آشتیانی کارشناس فوتبال کشورمان بیان کرد: مسئولان فوتبال چند سال است که صحبت در مورد خصوصی سازی باشگاه های سرخابی می کنند اما تا الان اقدامی انجام ندادند.

ابراهیم آشتیانی

آشتیانی گفت: من با خصوصی سازی مخالف نیستم برعکس موافق هستم، اما برنامه خاصی برای خصوصی سازی نداریم.

وی ادامه داد: اگر این مصوبه حتمی شود امیدواریم دولت روی فوتبال کشورمان سرمایه گذاری کند.

آشتیانی اضافه کرد: ۵۱% از این مصوبه به نسل امروزی ورزش به ویژه فوتبال تعلق می گیرد.

آشتیانی کارشناس فوتبال کشورمان بیان کرد: در مورد خصوصی سازی باید بگویم که ۴ سال گذشته آنقدرها هم خصوصی سازی در بخش فوتبال انجام نشده است. متاسفانه امروز اقتصاد کلان کشور با اقتصاد ورزش گره خورده است و تاثیر دامنه دار اقتصادی بر ورزش نیز تاثیر می گذارد.

وی ادامه داد: ۴ سال پیش قرار بود جریان واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی سازی مطرح شود و برای این امر باید کارهای زیر ساختی انجام می‌شد که هنوز نشده است، این عادلانه نیست. اگر بخشی از این خصوصی سازی به ورزش کشورمان مخصوصا فوتبال تعلق نگیرد نسل امروزی فوتبال رو به نابودی می رود.

آشتیانی کارشناس فوتبال کشورمان گفت: باشگاه‌ها تا حدودی بدهی دارند و این بدهی‌ها را قبول می کنند. اگر مدیریت درست تصمیم گیری کند تکلیف این بدهی‌ها مشخص می شود.

وی تاکید کرد: برخی از این بدهی‌ها باید از طریق دولت پی گیری شود و برخی از آنها به طور شخصی با مسئولیت خود شخص باید پرداخت شود.
آشتیانی در پایان خاطرنشان کرد: مشتریان اصلی ورزش کشورمان مخصوصا فوتبال، مردم هستند و خود مردم هستند که روی ورزش کشورمان سرمایه گذاری می کنند ،نباید آنها را دلسرد کرد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391