برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کناره‌گیری آشتیانی،کلانی و وطنخواه

جمعه، ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۵ — ایسنا

پیشکسوت پرسپولیس با اعلام کنار رفتن‌اش به همراه حسین کلانی و رضا وطنخواه از کمیته فنی گفت: باشگاه تصمیم گرفته که سرمربی آینده از بین اعضای کمیته فنی انتخاب شود.

ابراهیم آشتیانی

ابراهیم آشتیانی درباره حضور افشین پیروانی، حمید درخشان و محمد مایلی کهن در فهرست نهایی گزینه های سرمربیگری پرسپولیس مطرح کرد: من به اتفاق حسین کلانی و وطنخواه از کمیته فنی کنار رفتیم تا آقایان یکی را از بین خودشان انتخاب کنند. از همان اول هم ما را اذیت کردند و خودشان مدعی بودند. به هر حال یک تیم که نمی تواند ۱۰ مربی داشته باشد. آن‌ها باید خودشان بنشینند و با صحبت یک نفر را انتخاب کنند تا فردا حاشیه ایجاد نشود و کسی که انتخاب نشده نگوید چرا من سرمربی نشدم.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که چه چیزی باعث شده تا با دلخوری از کمیته فنی کنار برود، افزود: صلاح دیدم کنار بروم چون اگر نام گزینه دیگری را می آوردم فکر می کردند می خواهم از دوستان خودم حمایت کنم. من به آن‌ها گفتم خودتان با هم صحبت کنید تا حاشیه ای به وجود نیاید. این تصمیم برای من، کلانی و وطنخواه بهتر است.

وی با بیان اینکه از ابتدا قرار نبود سرمربی تیم از بین اعضای کمیته فنی انتخاب شود، به ایسنا گفت: همه اعضا قبلا در پرسپولیس کار کرده اند و تجربه کافی را دارند. می خواهند سرمربی آینده در درجه اول پرسپولیسی باشد و من هم همین عقیده را داشتم. به هر حال پرسپولیسی‌ها پتانسیل بالایی دارند و من هم صلاح دیدم خودشان تصمیم بگیرند. من هیچ گاه از حرف زدن و نظر دادن فرار نکرده و دو پهلو حرف نزدم. اما دیگر باشگاه تصمیم گرفته که سرمربی از بین همین‌ها انتخاب شود. این گزینه‌ها را هم باشگاه انتخاب کرده است؛ من دیگر چه بگویم؟ من که بچه نیستم. شما جای من باشید چه کار می کنید؟

آشتیانی همچنین در پاسخ به این پرسش که در آینده هم به جلسات کمیته فنی نخواهد رفت، تاکید کرد: همه دیدیم که کمیته فنی قبلی چه شد. ما گل محمدی را انتخاب کردیم اما یک بار نخواست با ما جلسه بگذارد و بگوید به من کمک کنید. او که سرمربی شده بود باید احساس می کرد که من و امثال من می توانیم به او کمک کنیم. ما که التماس نمی کنیم که به حرف ما گوش کن. او خودش باید از ما مشورت می گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391